Back To Top
DARACIK YOLDA,BETON SANTRALİ ARAÇLARI TEHLİKE SAÇIYOR

DARACIK YOLDA,BETON SANTRALİ ARAÇLARI TEHLİKE SAÇIYOR

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.11.2019
DARACIK YOLDA,BETON SANTRALİ ARAÇLARI TEHLİKE SAÇIYOR
- A +

  MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’ın meclis gündemine taşıdığı, Akçakoca Doğancılar köyü mevkiinde ki beton santraline ait araçların, yol güzergahında tehlike saçtığı ortaya çıktı.

Sosyal medyada yayınlanan videoda, yolun yeyersiz olduğu açıkca görülüyor

Her gün kızlı erkekli yüzlerce öğrencinin yaya  olarak kullandığı yolda iki araç yan yana geçmekte dahi zorlanırken, böylesi daracık yolu kullanacak beton santrali firmasına kimler neden izin verdiği sorgulanmaya başlandı.

Dere yatağını daraltarak bundan sonra oluşacak afetlere açıkça göz yuman yöneticilerin, üniversite öğrencilerinin yaya olarak kullandığı yolu beton santrali kamyonlarına açması, bundan sonra meydana gelebilecek kazalardan sorumlu tutulacakları belirtildi.

Kim hangi yetki kullanarak Beton Santraline ruhsat vermiştir? diye soran vatandaşlar,  “ Burası Fakıllı . mağarası ile, Düzce Üniversitesi Akçakoca Kampüsüne giden yol güzergâhındadır, mevcut yol genişliği 2 aracın geçmesini bile zor karşılamaktadır, yolda en ufak bir iyileştirme yapılmadan Beton Santraline izin vermek bundan sonra meydana gelecek facialara göz yummak anlamına gelir”  yorumunda bulundular.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni