Back To Top
Yine intihar yine siyanür şüphesi...2'si çocuk 4 kişinin cesedi bulundu!

Yine intihar yine siyanür şüphesi...2'si çocuk 4 kişinin cesedi bulundu!

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.11.2019
Yine intihar yine siyanür şüphesi...2'si çocuk 4 kişinin cesedi bulundu!
- A +

Antalya'da bir rezidansta aynı aileden ikisi çocuk 4 kişinin cesedi bulundu. Olay yerinde kokudan etkilenen 3 polis memuru ile 3 sağlık görevlisi hastaneye kaldırılırken, apartman boşaltıldı. Olayın Fatih'teki gibi siyanürlü intihar olduğu düşünülüyor.

Antalya'da Konyaaltı Siteler Mahallesi'ndeki bir rezidansta yaşayan aileden haber alamayan yakınları, polisten yardım istedi.

Bunun üzerine eve giden polis ekipleri, 2 ve 7 yaşındaki ikisi çocuk, 4 kişinin cesedini buldu.

6 POLİS İLE SAĞLIK GÖREVLİSİ HASTANEYE KALDIRILDI

İçerideki kokudan etkilenen 3 polis memuru ile 3 sağlık görevlisi hastaneye kaldırıldı. Bunun üzerine apartman boşaltıldı. Olay yerine Afyonkarahisar'dan KBRN ekibi çağrıldı. Sokak trafiğe ve yaya geçidine kapatıldı.  

Olayın Fatih'teki gibi siyanürlü intihar olduğu düşünülüyor.

NE OLMUŞTU?

5 Kasım'da saat 22.45'te polise, Fatih'te Molla Gürani Mahallesi Oğuzhan Caddesi 28/4 numaralı evin sakinlerine ulaşılamadığı ihbarı yapılmıştı. 

İhbar üzerine eve giden ekipler, çilingir yardımıyla kapıyı açıp içeri girdiklerinde iç kapıda "Dikkat siyanür var, polisi arayın, içeri girmeyin." notuyla karşılaşmıştı. Söz konusu notun bulunması üzerine AFAD ekiplerine haber veren polis, evde Cüneyt (48), Oya (54), Kamuran (60) ve Yaşar Yetişkin (56) kardeşlerin cesedini bulmuştu. 

İlk incelemede, siyanür zehirlenmesi bulgularına rastlanmıştı. 

ANTALYA/AA

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni