Back To Top
İbrahim Erdoğan AK Parti'yi yerden yere vurdu...'YARAYA ÇOMAK SOKUP GİTTİLER'

İbrahim Erdoğan AK Parti'yi yerden yere vurdu...'YARAYA ÇOMAK SOKUP GİTTİLER'

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.11.2019
İbrahim Erdoğan AK Parti'yi yerden yere vurdu...'YARAYA ÇOMAK SOKUP GİTTİLER'
- A +

 Geçtiğimiz dönem AK Parti Akçakoca İlçe Başkanlığına aday olan İbrahim Erdoğan'dan partisine ağır eleştiri. Uğurlu bölgesinde verilen hiç bir sözün yerine getirilmediğini söyleyen Erdoğan, ortada ne vekil var nede parti başkanaları siteminde bulundu.

Esvet Sarıoğlu’nun AK Parti Genel Merkezi tarafından ilçe başkanı olarak atandığı 15 mayıs 2019 tarihinde, Sarıoğlu ile birlikte başkan adayı olarak genel merkeze çağrılan İbrahim Erdoğan’dan zehir zemberek açıklama.

17 – 18 temmuz sel f felaketi sonrası Uğurlu bölgesine gelen ne vekil var, ne ilce başkanı ne il başkanı diye sitem eden İbrahim Erdoğan, ”Birilerinin kulağı çekilir elbet” ifadelerinde bulundu.

SOLCU SİYASETÇİLER, GAZETECİLER BÖLGEDE DAYANAK OLDU

Uğurlu bölgesinde sel mağduru vatandaşları CHP’nin ve solcu gazetecilerin kucağına bırakıldığını söyleyen Erdoğan, şunları söyledi: “ Bol bol palavra attılar gittiler. Devlet yaraları saracak dediler, daha fazla yaralara çomak sokup gittiler, bölgeye gelen ne vekil var, ne ilce başkanı ne il başkanı, CHP’nin kollarına bıraktılar sel bölgesini . Solcu siyasetçiler, gazeteciler bölgede dayanak oldu. Benden söylemesi, Reise de aynini yazdım. Birilerinin kulağı çekilir elbet” açıklamasında bulundu.

DİSİPLİN SORUŞTURMASI BAŞLATILACAK

AK Parti kaynaklarından alınan bilgiye göre, yaptığı açıklamaların partinin kurumsal kimliğine zarar verdiği ileri sürülen İbrahim Erdoğan için disiplin soruşturması başladığı bilgisine ulaşıldı. Kendisinden savunma isteneceği öğrenilen İbrahim Erdoğan'ın partisiyle ilşiğinin kesileceği iddia edildi.

Yorumlar

Yorumlar
karadeniz 8.11.2019 - 15:03:05
sana helal olsun
yeni