Back To Top
EMNİYET İŞİ SIKI TUTUYOR...

EMNİYET İŞİ SIKI TUTUYOR...

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.11.2019
EMNİYET İŞİ SIKI TUTUYOR...
- A +

AKÇAKOCA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ DÜN GECE KUYTUDA KÖŞEDE İÇKİ İÇİLEN YERLERİ BASTI

 Akçakoca Pazaryeri yakınlarında  eskiden köy minibüs durağı olarak kullanılan Konteynır ve eklentisinde içki içildiği haberleri sonrası Akçakoca Emniyet Müdürlüğü uzun süredir aynı bölgede yaptığı rütin çalışmaları sıklaştırdı.

Dün gece Hüseyin Yanmaz Caddesi sakinlerini tedirgin eden boş konteynırın içinde ve çevresinde arama yapan Akçakoca polisinin, kuytu köşede içki içilen yerleri uzun süredir mercek altına aldığı bildirildi.

Akçakoca Balıkçı Barınağı, Pazaryeri çevresi ve kahvehaneler başta olmak üzere mevzuata aykırı içki içildiği tespit edilen yerlere baskın yapılırken, çok sayıda vatandaşın GBT'si sorgulandı. Asayiş kontrollerinin devam edeceği öğrenildi.

BİZİM AKÇAKOCA HABER:  ÖZHAN KIZILTAN

Yorumlar

Yorumlar
Her gece yapılacakmı bu baskın
Çarşıya yakın kahvehanelerde kumar oynanmasına bir şey denmiyor ama içki,sigaraya savaş mı açtı Polis. Kumar oynanan yerleri İlçe Polisi bilmiyorsa artistliği bıraksınlar. Yok içki,sigara içenlere bakmışlarmış. Çarşıdaki kahvelerin içine girmeye bile gerek yok kumar var mı yok mu,diye. Kahvenin önünde oturan adamların gereksiz tedirginlikleri varsa orda kumar oynanıyor demektir. Bu kahramancılığı bıraksınlar.
yeni