Back To Top
Yazıcı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Yazıcı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -6.11.2019
Yazıcı'ya Hayırlı Olsun Ziyareti
- A +

 Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce Başkanı Erdoğan Bıyık, Ziya Denizgez'in de aralarında bulunduğu yönetim kurulu üyeleri ve taban birlikleri temsilcileri Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan İsa Yazıcıyı ziyâret ettiler.

Feyzullah Dereci'nin atamasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine getirilen İsa Yazıcı 'ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu temsilcileri tam kadro Yazıcı'yı ziyaret etti.

ASKF Düzce Başkanı Erdoğan Bıyık Yazıcı'ya üst düzey yetkililere verilen plaket takdim ederek görevinde başarılar diledi.

Bıyık ziyaretinde' " İsa Yazıcı müdürümün atamasından dolayı duyduğum sevinci ifade etmek istiyorum. Kendisi Düzceli olmasından dolayı şehrin yapısını iyi biliyor. Sporun ve sporcunun öneminin bilincinde olan Yazıcı'nın görevinde başarılar dilerim. Sayın Müdüre takdim ettiğimiz plaketi bizler üst düzey yetkililere veriyoruz. Bundan sonra Sayın Müdürümüz de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun bir parcasıdır. Kendisinin görevinde başarılar dileyerek her zaman yanında olacağımızın bilinmesini isterim" şeklinde konuştu. (İHA)

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni