Back To Top
YAŞLI ADAMDAN GÜNLERDİR HABER ALINAMIYORDU...

YAŞLI ADAMDAN GÜNLERDİR HABER ALINAMIYORDU...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.11.2019
YAŞLI ADAMDAN GÜNLERDİR HABER ALINAMIYORDU...
- A +

 4-5 gündür kendisinden haber alınamayan yaşlı adam, akşam saatlerinde  evinde ölü bulundu.

 Haber alınamayan yaşlı adam için komşuları, polis, itfaiye ve sağlık ekipleri seferber oldu. Işıklarının bir haftadır yanmasından şüphelenen ve bir türlü kendisine ulaşamayan komşularının haber vermesi üzerine eve gelen polis, itfaiye ve sağlık ekipleri yaşlı adamın öldüğünü belirledi.

Olay Düzce Merkez’de Burhaniye Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre 82 yaşındaki Özer Özoğlu, yalnız bir otelde yaşarken üç hafta önce Burhaniye Mahallesi Sıhhiye sokak’ta bulunan 2 katlı evin alt katına yerleşti. Sokaklarda kağıt ve geri dönüşüm maddeleri toplayarak hayatını sürdüren Özer Özoğlu, geçen hafta akşam saatleri evine geldi. Ancak bir haftadır ışıkları açık olan ve kendisine bir türlü ulaşılamayan yaşlı adam için komşuları polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri, eve girmeyi denedi. Ancak kapı açılamadığı için itfaiye ekipleriyle birlikte camı kasasından çıkarttılar. Daha sonra evin içine bakan ekipler yaşlı adamın öldüğünü belirledi. Polis ekiplerinin güvenlik şeridine aldığı evde Düzce Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Ekipleri, inceleme yaptı.

Yaşlı adamın ölümü ile ilgili olarak soruşturma başlatılırken kesin ölüm neden ise yapılacak otopsinin ardından belirlenecek.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni