Back To Top
Yelken Bayrak ve Levhalar Kaldırıldı

Yelken Bayrak ve Levhalar Kaldırıldı

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.11.2019
Yelken Bayrak ve Levhalar Kaldırıldı
- A +

 Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Kalıcı Konutlar Bağlantı yolunda bulunan duba, yelken bayrak ve levhalar kaldırıldı.

 Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından tüm uyarılara rağmen duba ve levha koyanlara yönelik operasyon düzenledi. Yapılan operasyonda yola bırakılan duba, levha, üçgen levha, bayrak, flama ve yelken bayraklar toplandı. Araç ve yaya trafiğini engelleyici ve kısıtlayıcı işgallerin tamamı 5326 sayılı Kabahatler Kanununun hükümleri uyarınca Kalıcı Konutlar Yeni Bağlantı yolu üzerindeki tüm işgaller kaldırıldı.

Öte yandan, kaldırımlarda trafik ve yaya güvenliğini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen bu çalışmaların belirli aralıklarla gerçekleştirileceği bildirildi.

Yorumlar

Yorumlar
AKÇAKOCALI 3.11.2019 - 12:13:19
Birde Akçakoca Belediyesi sağ duyulu olsa da kaldırım işgallerine son verilse.Albayrak zamanında nispeten bu kaldırım işgalleri engellenmişti.Yapanın yanına kar kalan bir memleket olduk.Şu çatı ihlallerine bakın nerede belediye imara aykırı teras yapmaya nasıl göz yumarsın koltuk sizlerin için bu kadar mı önemli hani nerede pazar yolundaki TOKİ konutları yanındaki A 101 in kaldırım işgali bir ay müsade edilmişti sonrasında yıkılacaktı satın nı alındınız
yeni