Back To Top
Anında görevden uzaklaştırıldı

Anında görevden uzaklaştırıldı

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.11.2019
Anında görevden uzaklaştırıldı
- A +

 Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde bir öğretim üyesinin mezun olan öğrencisine karşı şantaj ve tehdit olayı ile ilgili olarak devam eden soruşturma kapsamında, adı geçen öğretim üyesinin görevden uzaklaştırıldığını ve konunun titizlikte takip edildiğini açıkladı.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Bazı yerel ve ulusal yayın organlarında Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesinde görevli bir  öğretim üyesinin kamu vicdanı ve toplumumuzun genel ahlak anlayışı ile bağdaşmayan fiilleri sebebi ile tutuklandığı bilgisi yer almıştır. Habere konu hususlar Rektörlüğümüze 25.10.2019 tarihinde resmî olarak iletilmiş olup, aynı gün şüpheli öğretim üyesi hakkında kamu görevinden uzaklaştırma tedbiri uygulanmış ve hakkında soruşturma başlatılmıştır. Yine aynı gün savcılık ve emniyet güçleri tarafından ilgili gözaltına alınarak tutuklanmıştır. Adli ve idari yargı süreci devam etmekte olup, Üniversitemizce konu hakkındaki işlemler titizlikle ve hassasiyetle yürütülmektedir. Saygı ile duyurulur” denildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu adam sapıktı zaten çok korkunç.Arkadasıma Mesajlar atmıştı taciz mesajları.Hayret bişey evliydi ama çekinmiyordu.Hep taciz ediyordu.Engellemisti ama başka yerden atmıstı mesaj yine.Yarım dönem memleketinde kaldı kız hem de okulun yoğun olduğu dönem.Haberi duydum hiç şok olmadım .Kıza yazık sadece
yeni