Back To Top
Öğretim Görevlisi cinsel saldırı iddiasıyla tutuklandı

Öğretim Görevlisi cinsel saldırı iddiasıyla tutuklandı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.10.2019
Öğretim Görevlisi cinsel saldırı iddiasıyla tutuklandı
- A +

 Bülent Ecevit Üniversitesi  öğretim görevlisinin kendisine tecavüz ettiğini ileri süren kadın, polise giderek şikâyetçi oldu. Gözaltına alınan öğretim üyesi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İddiaya göre; kentte yaşayan S.D., arkadaşı olan ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapan D.Y.’nin evinde buluştu.

VÜCUDUNDA DARP VE MORLUKLAR VAR

D.Y.’nin kendisiyle zorla birlikte olduğunu ileri süren S.D., polise giderek şikayette bulundu. S.D., ifadesinde D.Y., ile evde buluştuklarını burada bir süre sonra kendisine karşı olan hareketlerinin değiştiğini, daha sonra ağzını kapatarak zorla kendisiyle ilişkiye girdiğini söyledi. Şikayetin ardından gözaltına alınan D.Y., suçlamaları kabul etmeyerek ifadesinde S.D., ile birlikte olduğunu kabul ettiğini, ancak zorla ilişkiye girmediklerini, kendi rızasıyla ilişki yaşadıklarını söylediği öğrenildi. S.D.’nin ise vücudunun çeşitli yerlerinde darp ve morluklar olduğu dosyada yer aldı.

D.Y., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Savcılıkta işlemleri tamamlanan D.Y., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni