Back To Top

ARAÇ İÇİNDE ALKOL ALANLARA HAVA DESTEKLİ OPERASYON...

ARAÇ İÇİNDE ALKOL ALANLARA HAVA DESTEKLİ OPERASYON...

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.10.2019
ARAÇ İÇİNDE ALKOL ALANLARA HAVA DESTEKLİ OPERASYON...
- A +

 Düzce İl Emniyet Müdürlüğü, İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği ekipleri havadan drone desteği ile yaptıkları uygulamalarda boş arazi ve araç içinde alkol alan  kişileri tespit ederek anında müdahale ediyorlar.

Havadan denetimler sonucu tespit edilen olumsuzluklar yunus ve asayiş ekiplerime anlık bildirilerek bölgeye yönlendirilen ekipler tarafından anında müdahale edilerek gerekli işlemler yapılıyor.

Son olarak Metek Mahallesi kanal boyunda araç içinde ve boş arazide alkol aldıkları tespit edilen şahıslar yunus ekiplerine bildirildi. Olay yerine gelen yunus ekipleri tarafından alkol aldıkları tespit edilen şahıslar uyarılarak bulundukları bölgeden uzaklaştırıldı. 

 Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, araç içinde , boş arazilerde, köprü altlarında kesinlikle alkol alınımasına müsade edilmeyeceği öğrenilirken,  havadan denetimlerin her gün aralıksız yapılacağı öğrenildi.

Yorumlar

Yorumlar
Sokakta alkollü dolaşanları bi toplasınlar esrarkeşleri hapcıları ondan sonra boş arazide alkol alana sıra gelsin amenna. bende boş araziye kaçanlardanım kimseyi rahatsız etmeden saygısızlık etmeden en yakın ahpabımla oturur iki sohbet muhabbet eder en fazla 3 bira içer evime giderim bu dediğimde 2 haftada 1 olan birşey. Saygılı insanları bu kadar yormayın arkadaş
Mekana gitse essek yükü para. Marketten alsa essek yükü vergi verilen içkiyi kimseyi rahatsız etmeden içmenin ne zararı var insanlar kafa dağıtıyor bir şekilde cidden anlamsız.