Back To Top
Miniklerin Hayallerine Sahip Çık Düzce

Miniklerin Hayallerine Sahip Çık Düzce

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -25.10.2019
Miniklerin Hayallerine Sahip Çık Düzce
- A +

 QNB Finansbank tarafından başlatılan “Minik Eller Büyük Hayaller “ yarışmasında Düzce’nin yaptığı proje finale kaldı. Anketten birinci çıkmamız halinde Düzce’nin Orman Okulu Projesi hayata geçecek.

 QNB Finansbank Türkiye Genelinde 2005’ten bu yana “Minik Eller Büyük Hayaller “ Platformu çatısı altında sürdürdüğü projeler ile bu yıl 500 bin den fazla çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Finansbank’ın başlattığı yarışmada onlarca katılımcı  arasından Düzce’den de bir proje finale kaldı. İnternet oylamasından çıkacak sonuç neticesinde birinci çıkacak proje destek almaya hak kazanacak. Yarışmayı Düzce’nin kazanması halinde DSİ'nin Düzce Çiftlik Köyü’nde,  İl Milli Eğitim Müdürlüğüne devrettiği   boş binada tadilat yapılacak. Boş binaya deney malzemeleri alınacak. Her sene Düzce’de ki 10 sınıf  10 gün boyunca  burada eğitim görecek. ilkokul 1-2 seviyesinde ki  öğrenciler hem ekosistemi hem de normal müfredat konularını doğa içerisinde deneyler ve oyunlarla öğrenecek.

Yarışmayı İnternet Ortamı Üzerinden oylamak için aşağıda bulunan linke tıklayarak sizde Düzce için önemli olan bu projeye  destek olabilirsiniz. Ankette bulunan 10  şık içerisinden “Düzce Orman Okulu” seçeneği üzerindeki 5 yıldızı işaretleyip gönder butonuna tıklayarak Minik Ellerin Büyük Hayallerine katkıda bulunabilirsiniz.

Anket Linki : https://www.qnbfinansbank.com/anket

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni