Back To Top

GEREKİRSE AKÇAKOCALI MUM IŞIĞINDA YAŞAR, AMA SİZİ ASLA UNUTMAZ...

GEREKİRSE AKÇAKOCALI MUM IŞIĞINDA YAŞAR, AMA SİZİ ASLA UNUTMAZ...

 - 4 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -24.10.2019
GEREKİRSE AKÇAKOCALI MUM IŞIĞINDA YAŞAR, AMA SİZİ ASLA UNUTMAZ...
- A +

Sel felaketinin yaşandığı haftalarda bir biri peşi sıra Akçakoca’ya arz-ı endam eden  devlet büyüklerimiz, bakanlarımız, milletvekillerimiz, nerede siniz?

Birkaç güne kalmaz Akçakoca karanlığa gömülür…

Oysa Akçakoca’ya her geldiğinizde yaraların sarılacağı sözü vermiştiniz…

Yaraların sarılmasından vazgeçtik, 5 yıl boyunca partiniz tarafından yönetilen Akçakoca Belediyesi’nin borçlarına sahip çıksanız yeter.

Bilmem haberiniz var mı?

4 milyon 300 bin TL alacağını tahsil etmek için 4 yıl boyunca, partinizin elinde olan Akçakoca Belediyesi’nin kapısını tıklamayan Sepaş tahsilatçıları, bugünlerde Akçakoca Belediyesine ait işletmelerin bir bir elektriğini  kesmeye başladı..

Halkın Pazar ihtiyacını karşıladığı kapalı Pazaryeri ile  pazaryeri bitişiğinde bulunan cami, Değirmenağzı bölgesinde ki belediye garajı, Çuhallı çarşıdaki Hasanağa parkı, sapak bölgesindeki otobüs terminali, Akçakoca Kahvecisi, Abant kahvecisi, sahil yolu  güzergâhı üzerinde bulunan parklar, çınar caddesi aydınlatması bunlardan bir kaçı…

Birileri “ bölük dur, Sedaş sen de dur “ demez ise, Akçakoca komple kepenk kapatacak haberiniz olsun.

Sel felaketinin yaşandığı sıcak günlerde belediye otobüsü, kum temizleme makinesi, esnafa can suyu kredisi gibi verdiğiniz sözleri tekrar hatırlatmıyoruz bile…

“Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz” derler, Akçakocalı da unutmaz…

Bugünler de geçer,

Günü geldiğinde kimden hesap soracağını da bilir.

Yorumlar

Yorumlar
Millet bir dursun bakayım ak parti sağlam dürüst ilkeli parti siz vermeyin oy size ışık tutsun elektirikgi demi ödeyecek oda güzel kardeşim her zaman HERKEZ hadini bilecek okadar saygılar
Bir etki kuvveti uygulandığında , karşı tarafta ( halk ) size aynı büyüklükte ama zıt yönde bir tepki kuvveti uygular. Buna etki-tepki Kanunu denir.Evrene yolladığınız her şey size geri döner . Bizde de derlerdi ; NE EKERSEN ONU BİÇERSİN !
Bravo Yemeniciye büyük adammış .Adamları tepetaklak getirmiş.Eğer Akçakoca Belediyesine ait tüm yerlerin elektiriğini kesmezlerse yuh olsun .
Gerekirse mum ışığında yaşarız ama onurlu yaşarız