Back To Top
AKÇAKOCA'DA BIÇAKLI KAVGA, 1 YARALI...

AKÇAKOCA'DA BIÇAKLI KAVGA, 1 YARALI...

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.10.2019
AKÇAKOCA'DA BIÇAKLI KAVGA, 1 YARALI...
- A +

 Akçakoca Yalı mahallesi Bebek sokakta, gece yarısı çıkan kavgada bıçaklanan Özer Çetin’in, durumun ağır olduğu öğrenildi.

Olay, dün gece saat 01,00 civarında, Yalı mahallesi bebek sokakta bulunan bir kıraathanenin önünde gerçekleşti.

Görgü tanıklarından alınan bilgiye göre, kıraathanenin önünde  Özer Çetin ile T. Rençber, arasında başlayan tartışma bir anda kavgaya dönüştü. T. Rençber, belinden çıkardığı bıçağı Özer Çetin sağ ayağına sapladı. Ayak damarına isabet eden bıçak darbesiyle yere yığılan Çetin’e ilk müdahale olay yerinde yapıldı.

Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen Sağlık Ekipleri, yaptıkları ilk müdahalenin ardından Çetin’i, Düzce Üniversitesi Araştırma Uygulama Hastanesine kaldırdı.

Ana damara isabet eden bıçak darbesi nedeniyle aşırı kan kaybı yaşadığı ileri sürülen  Özer Çetin’in sağlık durumunun iyi olmadığı ve tedavisine devam edildiği bildirildi.

Bıçaklama olayı sonrası emniyet güçleri tarafından gözaltına alınan T. Rençber’in emniyet müdürlüğünde sorgusunun devam ettiği öğrenildi.

Soruşturmanın çok yönlü devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Yorumlar

Yorumlar
caliskan
İnsan nasıl gülücük kalp koyar inanamıyorum çok mu iyi birşey sizin başınıza gelse ne yaparsınız?
mahalle sakini 23.10.2019 - 16:40:13
şu olay inşallah bir örnek olur da kahvelere de bir düzenleme gelir olayın geçtiği mahallede arabaların içinde alkol ve uyuşturucu kullanıp milletin de huzurunu kaçırıyorlar
yeni