Back To Top

İKİ ÇOCUK ANNESİ KENDİNİ ASTI...

İKİ ÇOCUK ANNESİ KENDİNİ ASTI...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.10.2019
İKİ ÇOCUK ANNESİ KENDİNİ ASTI...
- A +

Düzce’de bir AVM'de  güvenlik görevlisi olarak çalışan Sultan Şişman, Almanya’da ki evlatlarının hasretine dayanamadı. Yaşadığı sorunlar nedeniyle bunalıma giren Şişman, Kaynaşlı’da ki evinde kendisini asarak hayatına son verdi. Şişman’ın sosyal medyada yaptığı paylaşım ise yürekleri dağladı.

BABA MAHKEME YOLUYLA ÇOCUKLARI GERİ ALDI

Düzce’de güvenlik görevlisi olarak çalışan Sultan Şişman gurbetçi olarak yaşadığı Almanya’dan bir süre önce memleketi Düzce’ye geldi. Eşi ile ayrılan ve çocuklarını alan Sultan Şişman iki evladı ile mutlu bir hayat sürerken Alman vatandaşı olan eşi velayet davası açtı. Alman kanunları gereği Alman vatandaşı olan çocukların velayeti babaya verilince çocuklar babaları tarafından alındı ve uzun süredir Sultan Şişman ile görüşemediler.

EVLAT HASRETİNE DAYANAMADI

Evlat hasretine birde yaşadığı diğer sorunlar eklenen Sultan Şişman evinin bahçesinde kendisini asarak intihar etti. Şişman’ın sosyal medyada yazdığı “Her Dua Sahibine Her Nasib Vaktine Esirdir... Du'am Belli Duyan Belli Gerisi Takdiri İlahi” sözleri ise yürekleri dağladı.

Çevresinde sevilen ve takdir edilen Sultan Şişman’ın cenazesi bugün  öğle namazını mütekiben Kaynaşlı şehir mezarlığında defin edilecek.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.