Back To Top
Gündüz Radar Gece Trafik ve Asayiş Denetimi

Gündüz Radar Gece Trafik ve Asayiş Denetimi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.10.2019
Gündüz Radar Gece Trafik ve Asayiş Denetimi
- A +

 Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi ile Asayiş Şubesi ekipleri üniversite bölgesinden gelen yoğun şikâyetler üzerinde denetimlerine hız verdiler. Gündüz radarlı denetim yapan polis ekipleri, gece saatlerinde ise hem trafik hem asayiş uygulamaları yapıyorlar.

 Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şubesi ile Asayiş Şubesi ekipleri Düzce Üniversitesi bölgesinden özellikle kız öğrencilerin araçlarla sözlü olarak taciz edildiği yönünde ki ihbarların artması üzerine uygulamalarına hız verdiler. Her akşam bölgede uygulama yapan ekipler bunun yanında gündüz saatlerinde de radarlı hız uygulamaları yapıyorlar. Uygulamalarda alkollü araç kullanan, ehliyetsiz, standart dışı donanım takan araç sürücülerine göz açtırılmıyor.

33 ARACA 28 BİN 845 LİRA CEZAİ İŞLEM UYGULANDI

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin 19 Eylül Cumartesi günü yaptıkları ve 1 saat süren radar denetimlerde 22 araca 5 bin 423 lira cezai işlem uygulandı. Diğer yandan aynı günün gecesinde yapılan trafik ve asayiş uygulamalarında 127 araç kontrol edildi. Kontrollerde 4 alkollü sürücü, 6 ehliyetsiz sürücü, 1 abartı egzoz olma üzere standart dışı donanım kullanan toplamda 33 araca 28 bin 845 lira cezai işlem uygulanırken 6 kişiye ise uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçlarından adli işlem yapıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni