Back To Top
AK Parti Akçakoca İlçe Divanı Bugün Toplanıyor...

AK Parti Akçakoca İlçe Divanı Bugün Toplanıyor...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.10.2019
 AK Parti Akçakoca  İlçe Divanı  Bugün Toplanıyor...
- A +

AK Parti Akçakoca  İlçe Divan Toplantısı bugün yapılacak. Akçakoca Öğretmenevi Konferans salonunda yapılacak toplantı saat 18,00’de başlayacak. 18 Temmuz sel felaketinde can ve mal kaybına uğrayan ve büyük bir ekonomik sıkıntı içine düşen Akçakoca'nın yeniden toparlanmasına yönelik, iktidar partisinin toplantısından ne tür kararlar alınacağı merakla bekleniyor.

Kongre sürecine giren AK Parti ilçe divan toplantıları devam ediyor. İl Başkanı Mustafa Keskin’in daha önce açıkladığı takvime göre devam eden ilçe divan toplantılarının 6’ıncı bugün Akçakoca’da toplanıyor.

İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin  yanı sıra, belediye meclis üyeleri, İl Genel meclis Üyeleri, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanları ile Mahalle Temsilcileri katılacağı toplantıya İl başkanı Mustafa Keskin ile milletvekilleri ve parti yöneticilerinin katılım göstermesi bekleniyor.

BAKALIM NE MESAJI VERECEKLER

Toplantıda, iç ve dış olayların yanı sıra, 18 temmuz sel felaketinde büyük hasar gören Akçakoca’nın yeniden ayağa kaldırılması için iktidar partisinin ne tür mesaj vereceği merakla bekleniyor.

Yorumlar

Yorumlar
Her zamanki gibi dağ, fare doğuracak !!!!!!
yeni