Back To Top

Teknoloji Zirvesi Önemli Konukları Ağırlayacak

Teknoloji Zirvesi Önemli Konukları Ağırlayacak

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -19.10.2019
Teknoloji Zirvesi Önemli Konukları Ağırlayacak
- A +

 Düzce Teknoloji Zirvesi, Düzce Üniversitesi Meraklılar Topluluğu’nun öncülüğünde Düzce Genç Girişimciler Kurulu, Düzce Genç MÜSİAD’ın destekleri ile 21-24 Ekim’de Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu’nda yapılacak. 25 Ekim’de Düzce Teknopark’ta bulunan Kuluçka merkezindeki uygulamalı eğitimler ile son bulacak.

 Düzce Üniversitesi Meraklılar Topluluğu tarafından Düzce’de ilk kez gerçekleştirilecek olan Düzce Teknoloji Zirvesi, 21-25 Ekim’de Düzce Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Teknolojinin tüm konularının konuşulacağı Düzce’de, 21 Ekim Pazartesi günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Yapay Zeka Teknolojisini konuşması ile başlayacak.

Etkinliğin ikinci gününde TÜRKSAT Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görevli Cihannüma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Adnan Çelik Teknolojide Yerli ve Milli Olmak konusunu işleyecek. Öğleden sonra ise Verisun Bilişim Şirketi’nin CEO’su Sadullah Uzun ile Türkcell IoT Satış Geliştirme Yöneticisi Akif Enes Kütük Blockchain ile ilgili öğrencilerin kafalarındaki soru işaretlerini giderecek.

Üçüncü gün ise Saat 10.00’da BİLSOFT Bilişim Ceo’su Ahmet Veli Bilişim Sekterü ve Dijital Gelecek konusunu, Saat: 11.00’da Sinbo Ev Aletleri Genel Müdürü Oğuz Özyiğit Teknoloji heryerde programını gerçekleştirecek. Öğleden sonra ise Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bakanlığı döneminde hayata geçirilen Dijital Dönüşüm konusu ile ilgili öğrencilerle buluşacak. Çarşamba gününün son konuşmacısı ise Dijital Hayat Akademisi Kurucusu, Bilgisayar Mühendisi Bilal Eren yapacak. Eren, algoritmalar ve hayatımız konusu ile üçüncü günü sona erdiren sunumunu yapacak.

Teknoloji Zirvesi’nin dördüncü gününde ise Türk Telekom İştiraki Assistt Firmasının Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Haktan Saran Teknoloji’nin Çağrı merkezlerindeki yerini katılımcılar ile konuşacak. Zirvenin son günü ise Düzce Teknopark’ta bulunan Kuluçka merkezinde olacak. Kuluçka merkezinde saat 14 ila 17.30 arasında uygulamalı eğitimler yapılacak. Eğitimler kapsamında topluluk üyelerine de ücretsiz katılım belgesi dağıtılacak.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.