Back To Top
Uğurlu İlköğretim Okulunun ihtiyaçları karşılandı

Uğurlu İlköğretim Okulunun ihtiyaçları karşılandı

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -18.10.2019
Uğurlu İlköğretim Okulunun ihtiyaçları karşılandı
- A +

 Okulun bütün ihtiyaçları Akçakocalı İşadamlarından karşılandı. 18 temmuz sel felaketinde büyük hasar gören Uğurlu İlköğretim Okulunun ihtiyaçları, Akçakoca Ticaret Odası tarafından karşılandı.

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklama yapan TSO Başkanı Mehmet Pazvant, “ selden zarar gören Uğurlu İlköğretim Okulunun  çevre düzenlemesi ve okul ihtiyaçları Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası tarafından giderildiğini söyledi.

Tespiti yapılan ihtiyaçlar kapsamında okulun bahçe sundurması, öğrenciler için kıyafet, oyuncak ve eğitim için gerekli olan spor malzemeleri,

Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz ilçe Milli eğitim Müdürü Ömer Ezer , İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk ve TSO Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen törenle bugün teslim edildi.

ÇINAR BORU PROFİL A.Ş. DESTEK VERDİ

Konuya ilişkin açıklama yapan Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet N. Pazvant

“Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitime büyük önem vermekteyiz. Zaman zaman ilçemizdeki okullarımızda tespit ettiğimiz eksiklerimizi, Odamızın gücü doğrultusunda tamamlamaya çalışmaktayız. Bu sene malum İlçemizde yaşanan sel felaketi sonrası zarar gören Uğurlu İlköğretim okulumuzun eksiklerini tamamlamaya çalıştık. Odamız üyesi Çınar Boru Profil A.Ş. ‘ nin de desteği ile okulumuzun sundurmasını ve selde kaybolan spor malzemelerinin tamamı Odamız tarafından karşılanarak öğrencilerimizin 2019-2020 eğitim ve öğretim yılını tamamlayabilmeleri için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Ayrıca eğitim yardımları konusunda olsun diğer yardımlarda zaman zaman üyelerimizin desteğine ihtiyaç duyduğumuz vakitlerde desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize de ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım ” şeklinde konuştu.

Akabinde TSO Başkanı Mehmet N. Pazvant tarafından öğrencilere ikramda bulunuldu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni