Back To Top
Eylem yapmak yasaklandı...

Eylem yapmak yasaklandı...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -18.10.2019
Eylem yapmak yasaklandı...
- A +

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen 'Barış Pınarı Harekatı'na yönelik eylem ve etkinlik amaçlı düzenlenecek toplantılar yasaklandı. 

Düzce Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan imzası ile Düzce Valiliği resmi internet sitesinde yayınlanan Tensip metninde,  genel asayişin korunması ve şiddet olaylarının önlenmesi amacıyla 28 Ekim 2019 tarihine kadar yasaklama kararının uygulanması için onay istendiği görüldü. 

Düzce Valiliği tarafından onaylanan yasaklama kararı ile ilgili resmi internet sitesinde yayınlandı.  Yasaklama kararı şu şekilde ifade edildi: “Düzce’de Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından gerçekleştirilen "Barış Pınarı Harekatı"na yönelik açık ve kapalı yer toplantıları, yürüyüş, basın açıklaması, oturma eylemi, stant açma, çadır kurma, bildiri dağıtma gibi eylem/etkinlikler ile bu eyleme destek vermek amacıyla veya eylem ve etkinlik düzenlemek için gelen araçların ve şahısların ilimiz sınırlarına girişlerinin Düzce mülki sınırları içerisinde (İl merkezi ve İlçelerimiz ile Jandarma Bölgeleri dahil olmak üzere Düzce coğrafi sınırları içerisinde) 14/10/2019 günü saat 00.00'dan 28/10/2019 günü saat:24.00'e kadar YASAKLANMASI ile ilgili karar alınması uygun görüldü."

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni