Back To Top

Köpek saldırısından kaçan gence araba çarptı...

Köpek saldırısından kaçan gence araba çarptı...

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.10.2019
Köpek saldırısından kaçan gence araba çarptı...
- A +

Akçakoca - Düzce karayolunda  karşıdan karşıya geçmek için bekleyen gence saldıran köpeklerden kaçmak için yola atlayınca otomobilin altında kaldı. Köpeklerin gence saldırması ve kaza anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

  Kaza; Akşam saatlerinde Düzce – Akçakoca D-655 Karayolu Beyciler kavşağı mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Düzce Üniversitesi öğrencisi Furkan Kuşçu (20) yolun karşısına geçmek için ışıkların yanmasını beklerken yol kenarında bulunan başıboş köpeklerin saldırısına uğradı. Köpeklerle bir süre mücadele eden Furkan Kuşçu köpeklerden kurtulamayacağını anlayınca karayoluna doğru koşmaya çalıştı. Bu sırada Düzce’den Akçakoca istikametine gitmekte olan Seyfettin Baran’ın kullandığı 06 M 3318 plakalı otomobil, köpeklerden kaçmak için yola fırlayan Furkan Kuşçu’ya çarptı.

Çarpmanın etkisiyle Furkan Kuşçu, yere savrularak ağır yaralandı. Kazayı görenlerin haber vermesi üzerine kaza yerine Acil Sağlık Ekipleri geldi. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesini yapmasının ardından Furkan Kuşçu ambulans ile Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Diğer taraftan başıboş köpeklerin Furkan Kuşçu’ya saldırması ve kaza anı ise çevrede bulunan mağazanın güvenlik kamerasına yansıdı.

Kazayı gören vatandaşlar ise; “Yol kenarında genç bekliyordu. Bu sırada başıboş köpekler, gence saldırmaya başladı. Genç ayağı ile köpekleri kovmaya çalıştı ancak başarılı olamayınca kaçmak için yola fırladı. Bu esnada yoldan geçmekte olan otomobil çarptı” diye konuştular.

  Polis ekipleri kazayla ilgili inceleme başlattı.

Yorumlar

Yorumlar
Dirilerini toplamanız için 10 gün süre veriyorum yetkililer. Yoksa ölülerini toplamak zorunda kalabilirsiniz. İçimde çok sinsi planlar var. Eyleme geçirmemek için sabrediyorum. Son ihtardır!
Cuhali migros onu köpeklerin karargahı olmuş. Haraç kesiyorlar bilginize .birilerinin canı fena halde yanabilir
akçakocalı 12.10.2019 - 21:40:36
köpeksever papatyalar dohaycan cılara haber verin gereğini yapsınlar. tuzu kuru papatyalar.