Back To Top
TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.10.2019
TRAFİKTEN MEN EDİLDİ
- A +

 Bolu’da, uygulama sırasında sahte plaka takılı olduğu tespit edilen hasta nakil aracı, 6 bin lira para cezası kesilerek trafikten men edildi. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

 Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, TEM Otoyolu İstanbul istikametinde yapılan kontrollerde özel bir ambulans firmasına ait hasta nakil aracını durdurdu. Araçta yapılan incelemelerde, hasta nakil aracının üzerindeki plakaların, başka bir özel ambulans firmasının hasta nakil aracına ait olduğu tespit edildi.

Araç sürücüleri A.Ö.(32) ile kardeşi S.Ö.(29) gözaltına alınarak, araç üzerinde bulunan plakalar ile şüpheliler tarafından ibraz edilen iki ayrı hasta nakil aracına ait araç tescil belgelerine el konuldu. Ayrıca, Düzce ilinden Mardin iline hasta götürdükten sonra İstanbul iline döndüğü anlaşılan hasta nakil aracında yakalamalı haciz olduğu ve başka araca ait plakaların kullanıldığı belirlenerek, 6 bin lira trafik para cezası kesildikten sonra trafikten men edilerek otoparka çekildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni