Back To Top

Akçakoca Devlet Hastanesi

Akçakoca Devlet Hastanesi

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -10.10.2019
 Akçakoca Devlet Hastanesi
- A +

 Akçakoca Devlet Hastanesi'ne 11 doktor atandığı bildirildi. İl sağlık müdürlüğü kaynaklarından alınan bilgiye göre,  hastanede 9 doktorun göreve başladığı yakın zamanda 2 doktorun daha göreve başlayacağı bildirildi.

 İhtiyaç olunan tüm alanlarla ilgili olarak çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirten hastane yetkilileri, "Hekim kadromuz son atamalarla birlikte genişlemeye başladı. Acil servisimizde bugün itibarıyla 9 pratisyen hekimin ataması gerçekleştirildi. Görevlerine başlamış durumdalar. Çok yakın bir zaman dilimi içerisinde 2 hekimimiz aktif olarak görev vermeye başlayacak. Atama dönemlerimizde ihtiyaçlarımızı tamamlamak üzere taleplerimizi iletmeyi sürdürüyoruz." Çolak, acil servis alanının genişleteceğini, bu sayede hızlı bir şekilde hastaların ihtiyaçlara yanıt verileceğini sözlerine ekledi.

 

Yorumlar

Yorumlar
Akçakocalı 12.10.2019 - 17:56:15
Zorunlu görev yeri , Şark görev yeri olması gerekir Akçakoca nın eğitimi Seviyesi kültürü yabaniliği davranış bozukluğu yüzünden sağlık çalışanı da durmak istemiyor. Hasta doktor gibi davranıyor doktor ne yapsın ? sonra yolcudur abbas bağlasan durmaz eğitim şart eğitim alkol değil eğitim ; Karıştırma ihtimalin yüzünden tekrar ediyorum adı eğitim..
Onlar Pratisyen ama bizdeki hastalık Profesyonel, Doktorlar el değmeden fazla vakit kaybetmeden 3 dakikada muayene ve ilaç yazıyor, güler yüzlü hizmet veriyorlar teşekkür ederiz FAKAT yanlarında görev yapan sekreter hizmeti verenler utanmasalar dövecekler