Back To Top

SEZON HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR...

SEZON HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -8.10.2019
SEZON HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR...
- A +

 Düzce Süper Amatör Lig müsabakaları 13 Ekim Pazar günü başlıyor. Bu ligde Akçakoca ilçesini temsil edecek olan Akçakocaspor takımı yeni sezona geç başladı fakat açığı kapatmak için çalışmalar günde çift antrenmanla devam ediyor.Sezonun ilk haftasını maç yapmadan bay olarak geçirecek olan Akçakocaspor lige avantajlı girecek tek hedef zirve olacak

Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan   Akçakocaspor, yeni sezon hazırlıklarına start verdi. Günde 2 antrenmanla yeni sezon hazırlıklarını devam ettiren Akçakocaspor takımını yeni sezonda Selahattin Bal ve Serkan Tetik Çalıştıracak.

Yeni Sezon öncesinde maddi konuları aşmak için çalışmalar devam ediyor Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmazın takıma destek vereceği fakat ligde başarılı olmak için takıma sponsorlar bulunması gerekiyor bu yönde de çalışmalar devam ediyor.

Yeni Sezon öncesinde görüşlerini aldığımız Akçakocaspor takımının Yönetim Kurulu üyesi ve takımın genel kaptanı Ziya DenizgezAkçakocasporunolduğuligde Akçakocaspor her zaman zirveye oynayacak bir takım oluşturur bizde bu sezon geçtiğimiz sezon takımın iskeletini teşkil eden sporcularımızı jelimizde tuttuk bu takıma alt yapımızdan ve birkaç tanede nokta transfer yaparak lige gireceğiz. Sezon 13 Ekimde başlayacak fakat biz ilk hafta bay olduğumuz için haftayı maç yapmadan geçireceğiz bu bizim için avantaj olacak çünki sezona zaten geç başladık çalışma şansımız fazla olacak. Yeni sezonda istikrardan yanayız Antrenörümüz Selahattin Bal ve Serkan Tetik ile yola devam edeceğiz Çalışmalarımıza başladık Sezonun ilk hazırlık  karşılaşmasını Düzce Belediyespor ile oynadıklarını ifade eden Denizgez birkaç hazırlık karşılaşması daha yaparak sezonun ilk maçı olan Cumayeri Belediyespor mücadelesine hazır gireceklerini ifade eden Denizgez yeni sezonun tüm takımlara sakatlıklardan uzak bir sezon ve başarılar getirmesini diliyorum dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.