Back To Top
Akçakoca'da esrar operasyonu, 3 tutuklama...

Akçakoca'da esrar operasyonu, 3 tutuklama...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -3.10.2019
Akçakoca'da esrar operasyonu, 3 tutuklama...
- A +

Akçakoca  şehir merkezinde torbacılık yapan 3 zanlı, emniyet güçleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi.

Yapılan operasyonda zanlılarla birlikte, esrar ve esrar yapımında kullanılan maddeler ele geçirildi.

Konuyla ilgili olarak emniyet  şu açıklamayı yaptı

" Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, Akçakoca Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde sokak satıcısı ve torbacı olarak tabir edilen şahıslara yönelik yürütülen planlı/projeli çalışmalarda;

 Akçakoca ilçesinde Uyuşturucu Madde Ticareti yaptığı tespit edilen 3 (üç) şahıs 01.10.2019 günü yapılan operasyon neticesinde yakalanmıştır.

Şahısların ikametlerinde yapılan aramalarda 4 parça halinde 8 gram Esrar maddesi ve 26 gram Toz Esrar maddesi ele geçirilmiştir.

Uyuşturucu Madde Ticareti yapan 3 (üç) şüpheli şahıs tamamlanan işlemlerinin ardından Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan sevk edildiği Akçakoca Sulh Ceza Hakimliğince Tutuklanarak Cezaevine teslim edilmiştir.

Soruşturma kapsamında tutuklanan şahıslardan uyuşturucu madde aldığı tespit edilen 6 (altı) şahıs hakkında ayrıca Uyuşturucu Madde Bulundurmak Kullanmak suçundan adli işlem yapılmış, şahıslardan 2 parça halinde 5 gr esrar, 2 parça halinde 2 gr Metamfetamin maddesi ve 2 adet cam pipo ele geçirilmiştir.

Suçla mücadelemiz halkımızın da desteği ile aralıksız devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Yorumlar

Yorumlar
Ne Kadar Torbacı Var Alın İçeri. Agır Abi Bildiklerimiz Bile Met İcer Olmus. Ne Abilikleri kaldı Ne Agırlıkları Met ciden Abide Olmaz Arkadasta.
yeni