Back To Top
YAŞAYABİLECEĞİMİZ BAŞKA AKÇAKOCA YOK!

YAŞAYABİLECEĞİMİZ BAŞKA AKÇAKOCA YOK!

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.10.2019
 YAŞAYABİLECEĞİMİZ BAŞKA AKÇAKOCA YOK!
- A +

İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Avukat Behçet Alkan Lokum'a vekalet veren çevreciler, Fakıllı – Doğancılar yolu üzerinde yapımı  devam eden beton santralini çevreciler yargıya taşıyor. 

Bugün saat 15,00’de hükümet konağı önünde bir araya gelecek olan çevreciler, Akçakoca Adliyesi önünde yapacakları açıklamanın ardında, dere yatağını dolduran firma yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulunacak.

Dere yatağına Beton santrali yapımına karşı çıkan Çevrecilere bir destek de, 2009- 2013 dönemi Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak’tan geldi.

Sosyal medya hesabından, “ YAŞAYABİLECEGİMİZ BAŞKA AKÇAKOCA YOK” diyen Albayrak,  “ Saat 15.00 de kaymakamlık önündeyiz.” cuhallli deredibi havzasi sadece universite turizim ve tarim havzasi olabilir. Nokta “ çağrısı yaptı.

Yorumlar

Yorumlar
ÇUHALLILI 2.10.2019 - 09:08:04
Çok iyi Fiko bu duruşunu alkışlamak lazım.Lakin bu sloganı atarken başkanlık yaptığın dönemde Akçakoca için bu imar planını nasıl yaptın.3 katlar 5 e 5 katlar 7 ye nasıl çıkardın.Yok kot farkıymış .Yahu Çiloğlu döneminde adam 3 kat ruhsat almış binasını yapmış sen onun yanındaki parsele 5 yada 7 kat imar izni verdin.Senin sayende memlekette yeşil alan kalmadı şöyle Başar caddesine bir bak bakalım eserlerinle övün.Pazaryerine ha keza öyle bu memlekette en son konuşacak insan sensin.Bunu böyle bil.Akçakocaya en büyük kötülüğü sen yaptın.Bir tek şey yaptın çuhallıyı sahili yıktın ama orada 2 kişiye rant sağladın.Diğerlerini arsa değerlerini baskı yaparak istimlak ettin hala parasını almayanlar var sanki kendi cebinden çıkacaktı bu paralar burada bir dünya mağdur yarattın bakalım onların vebalinden nasıl kurtulacan.70 m2 yere denize sıfır arsaya biçtiğin değer 24 milyar .Kul hakkı işte öyle birşey cenabı Allah büyüktür bunların acısı bir karşılığı olacak elbet
Helal olsun, Eski yeni Tüm siyasetçilere bu tavrınız örnek olsun.!
yeni