Back To Top
DÜZPAŞ'IN VATANDAŞA SAYGISI YOK

DÜZPAŞ'IN VATANDAŞA SAYGISI YOK

 - 7 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.09.2019
DÜZPAŞ'IN VATANDAŞA SAYGISI YOK
- A +

MARKETLER ZİNCİRİ DÜZPAŞ KALDIRIM ÜZERİNDE ZERZEVAT SATARAK VATANDAŞA SAYGISIZLIK YAPMAYA DEVAM EDİYOR

 Gıda marketleri zinciri Düzpaş, vatandaştan gelen tepkilere rağmen, kaldırımları manav reyonu haline getirmekte ısrar ediyor.

Akçakocalılar tarafından sürekli olarak eleştirilmesine ve defalarca şikayet edilmesine rağmen, kaldırım üzerinde zerzevat reyonu açmakta ısrar eden Düzce'nin tanınmış marketler zinciri Düzpaş, vatandaşa yaptığı saygısızlık nedeniyle kul hakkı alıyor.

Tanınmış zincir mağaza, vatandaşların kaldırımlardan yararlanma hakkını görmezden geldiği sürece, her geçen gün Akçakocalıların gözünden düşmeye devam edecek.

Yorumlar

Yorumlar
Neyin peşindesiniz?? böyle habercilik mi olur.. Düzpaş o dükkana kimbilir ne kadar kira ödüyor.. Esnaflık tan hiç mi anlamıyorsunuz.. Saygınız da mı yok ticarete! Yazıklar olsun size severek okuduğun bu kanala..
M.E.G 2.10.2019 - 09:09:48
Bu kafayla habercilik yapılamaz... Zihinleri işgal etmek, kaldırımı işgal etmekten daha kötüdür.
Güzel Akçakoca 1.10.2019 - 21:48:05
Çarşı merkezde kaldırımda adam arbayı üzerimize sürüyor, marketlerin önünde duran araçlardan rahatça geçebiliyoruz, manavın önünde yaya geçidine parkeden araçlardan, otobüs duraklarına çekilen araçlardan rahatça geçebiliyoruz, bi oradan geçemiyoruz.
Zabıtalar görev yapınca zabıta şiddeti diye haber yaparsınız şimdi ne oldu acaba haberci camiası
ADAM DÜZCEDEN GELMİŞ AKÇAKOCAYA YATIRIM YAPMIŞ EN AZINDAN 8-10 KİŞİDE İSTİHDAM EDİYORDUR. KAPATTIĞI SÖYLENEN YOLDAN 3 KİŞİ YANYANA RAHAT GEÇER. ÇINARDA PARASINI VEREN KALDIRIMA ÇATI YAPARKEN BAZEN YOK YERE TAKILIYORUZ.
Kaldırıma taşmayan manav yok ki o bölgede. En azından çevredeki diğer kaldırım işgalleriyle birlikte ele alınan bir haber yapılsa daha inandırıcı olurdu. Akçakoca da çoğu esnafın vatandaşa saygısı yok. Kul hakkından da haberi yok. Esnaf dükkan önü kaldırımını babasının malı görüyor. Arabasını da koyuyor masasını sandalyesini de böyle tezgahını da. Ayrıca koca yaz bitti kaldırımlarda ki çocuk boyunda otlardan yollarda korka korka yürüttük çocuklarımızı. Daha neler neler var. Kaldırımlarla ilgili güzel bir haber yapılsa daha inandırıcı olurdu. Yetkililer görmese bile biz alkışlardık vesselam...
Nerde belediye, belediyeye laf yok değil mi, Cüneyt başkan olsaydı, sorardınız belediye zabıta görevini yapmıyor diye kıyameti koparırdınız. Siz var ya siz haberciler, kimden nemalanıyorsanız ona yaranırsınız, ona dokunmaz, ona laf etmezsiniz, ondan sonra kul hakkı dersiniz, bende size hadi oradan hadi oradan derim ve Allahınızdan bulun derim tabiii yayınlarsanız ki sizde o yürekte yok....
yeni