Back To Top
AK Parti tabela krizi nedeniyle taşınıyor...

AK Parti tabela krizi nedeniyle taşınıyor...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.09.2019
AK Parti tabela krizi nedeniyle taşınıyor...
- A +

 AK Parti Akçakoca İlçe Teşkilatı  balkonuna asılan Tekel  tabelası krize neden oldu.

AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatının alt katına açılan Tekel  bayii, iş yeri sahibi ile parti yöneticileri arasında  tabela krizi yaşanmasına sebep oldu.

Alınan bilgiye göre,  AK Parti ilçe merkezinin altında uzun yıllar şarküteri olarak faaliyet gösteren  işyerinin sahibi, sektör değiştirerek Tekel bayii açmaya karar verdi. Ruhsat  ve gerekli kanuni işlemleri tamamlayan mal sahibi,  işyerine ait TEKEL Bayi tabelalarını  AK Parti’nin balkonuna asmaya başladı.

Sayısız seçim konuşmalarına tanık olan Parti balkonundan indirilen  AK Parti tabelalarının  yerine Tekel bayi tabelalarının asıldığını gören vatandaşlar,  yaşanılan gelişmeleri şaşkınlıkla izledi.

Yaklaşık 15 yıldır şehir merkezinin en gözde yerinde  faaliyet gösteren AK Parti  ilçe teşkilatı, yaşanan tabela krizi sonrası başka bir binaya taşınacağı belirtildi.

AK Parti kaynaklarından alınan  son dakika bilgisine göre, taşınma işleminin birkaç gün içinde gerçekleşeceği ileri sürüldü.

Yorumlar

Yorumlar
Öncelikle ben bu dükkanın sahibiyim.iş yerinide ben açtım.Ne güzel yazmışsınız öyle krizler geçirilmiş,ak parti taşınma kararı almış.Bilmiyosanız şöyle bişeyde belirteyim.Her dükkanın tabelası bi üst kata asılır.Aramızda hiçbirşekilde kriz dediğiniz şeyler yaşanmadı.Ak parti zaten bir kaç ay öncesinden taşınma kararı almıştı,tabela asıldı diye değil yani.sizi gazeteciliğin hakkını vermeye davet ediyorum.yani araştırın ,doğrusunu öğrenin öyle yazın.çarşıda kaos oluşturmak için değil.bu işyeri çarşının meydanında bunu bütün gazeteciler gördü.fakat geldiler, dinlediler doğruyu öğrendiler ve haber yapmadılar.senelerdir bu işi yapıyosunuz ilk önce gelip iki tarafıda dinlemeyi benmi öğreteyim size.
yeni