Back To Top
MHP ilçe istişare toplantısı yapıldı...

MHP ilçe istişare toplantısı yapıldı...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -26.09.2019
MHP ilçe istişare toplantısı yapıldı...
- A +

 MHP Akçakoca ilçe teşkilatlarının istişare toplantısı geniş katılımlı olarak  yapıldı. Toplantıda teşkilat içi sorunların yanı sıra belediye çalışmaları değerlendirildi.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu'nun  başkanlık ettiği  istişare toplantısı dün akşam Akçakoca’da yapıldı. Belediye nikah salonunda yapılan toplantıya, belediye başkanı Okan Yanmaz’ın yanı sıra ilçe başkanı Mustafa Özensel ile Kadın kolları başkanı Nursen Yanmaz, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye ve il genel meclis üyeleri katıldı.

31 mart seçimlerinde MHP’nin eline geçen Akçakoca Belediyesi çalışmalarının değerlendirilip eleştirildiği toplantıda, teşkilat içi sorunlar da ele alındı. Toplantıya katılan teşkilat üyeleri, görüş ve önerilerin ele alındığı bu tür toplantıların sık sık yapılmasını önerdiler.

MHP basın biriminden toplantıyla ilgili yapılan açıklamada ise şu görüşlere yer verildi; “ MHP Düzce İlçe İstişare Toplantılarımız Kapsamında bu hafta Akçakoca İlçemizde idik. MHP Düzce İl Başkanımız İlhami Caboğlu, Akçakoca Belediye Başkanımız Mehmet Okan Yanmaz, Belediye Başkan Yardımcımız Hakan Öztaş, İl Başkan Yardımcımız Cem Doğan Cebeci, Akçakoca İlçe Başkanımız Mustafa Özensel, İl Yönetimimiz, İl Kadın Kolları Yönetimimiz, Akçakoca İlçe Kadın Kolları Başkanımız Nursen Yanmaz, Akçakoca İlçe Yönetimimiz, İlçe kadın kolları Yönetimimiz ve MHP Teşkilat Üyelerimizin katılımları ile gerçekleştirdik “ denildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni