Back To Top
Başkan Yanmaz'ın İtfaiye Haftası mesajı

Başkan Yanmaz'ın İtfaiye Haftası mesajı

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -25.09.2019
Başkan Yanmaz'ın İtfaiye Haftası mesajı
- A +

 Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz , İtfaiye Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 Türkiye’de her yıl 25 Eylül günü başlayıp 1 Ekim günü biten İtfaiye Haftası münasebeti ile Başkan Yanmaz mesaj yayınladı.

Başkan Yanmaz  yayımladığı mesajında, '24 saat halkın emrinde olan itfaiye çalışanları büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye  çalışanları, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup, onlara siper olmaktadır. Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, ailelerini geride bırakan, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan bütün itfaiye çalışanlarının İtfaiye Haftası'nı kutlar, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim' ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Yorumlar
Başkan acaba hangi halkın emrinde. Su faturalarından haberi yok mu bu başkanın. Suyun tonu 5 lira, başkan halkın emrinde değil tam olarak sırtında. Bin bakalım sırtımıza ne kadar bincen 24 sa. Emrindeymişmiş....