Back To Top
BORU PATLADI EKİPLER ÇALIŞIYOR

BORU PATLADI EKİPLER ÇALIŞIYOR

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -21.09.2019
BORU PATLADI EKİPLER ÇALIŞIYOR
- A +

 Kervan Kavşağı Mevkiinde Karayolunun altından geçen 500'lük su borusu patladı. Düzce Belediyesi arızanın giderilmesi için çalışmaların sürdüğünü ve 9 mahalleye bu gece su verilemeyeceğini açıkladı.

Kervan Kavşağı mevkiinde patlayan su borusu nedeniyle bu gece 9 mahalleye su verilemeyeceği açıklandı. Belediye tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Kervan Kavşağı Mevki D100 Karayolunun altından geçen 500’lük su borusunda meydana gelen hasar nedeni ile yaşanan su kesintisine ekiplerimiz müdahale etmektedir. Arıza D100 Karayolunun altından geçen hatta olması sebebi ile Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve Karayolları ekipleri ile birlikte ortak çalışma yürütülmektedir.

Koçyazı Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Yahyalar Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Dedeler Mahallesi, Dereli Tütüncü Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Nusrettin Mahallesi ve Akpınar Mahallesine 21 Eylül Cumartesi gecesi (bu gece) de su verilemeyecektir. Hatlarda su basıncının düşmesi sebebi ile diğer mahallelerimizde de yüksek katlara su verilememektedir" denildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni