Back To Top

Başkan Yanmaz’ Festivale Destek Olan İş Adamlarına Plaket Verdi...

Başkan Yanmaz’ Festivale Destek Olan İş Adamlarına Plaket Verdi...

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -15.09.2019
Başkan Yanmaz’ Festivale Destek Olan İş Adamlarına Plaket Verdi...
- A +

 Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, 28-30 Haziran tarihleri arasında bu yıl 17. yapılan Uluslararası Kültür, Turizm ve Fındık Festivali için destek olan iş adamlarına teşekkür etti, plaket verdi.

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde uzun yıllardır yapılmayan ve Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın 31 Mart seçimlerinde göre gelmesi ile tekrardan başlayan ve bu sene 17. gerçekleştirilen Uluslararası Kültür, Turizm ve Fındık Festivaline destek olan iş adamları unutulmadı. İş adamları ile Belediye Sosyal Tesislerinde bir araya gelen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz iş adamlarına teşekkür etti desteklerinden ötürü plaket verdi. 

 Yanmaz burada yaptığı konuşmada ise “Akçakoca bir turizm ilçesi. O zaman burada turizm gelirlerinin artması lazım. Bunun için de ne gerekiyorsa biz belediye olarak yapacağız. Ancak bu sadece belediye ile olmaz. İşadamlarımızla birlikte bunu gerçekleştireceğiz.

 Bunun ilk aşaması olan festivali başarıyla tamamladık. Bu yaz turizminin gelişmesi için adımlar atmaya başlamıştık ancak yaşadığımız sel felaketi bu sene Akçakoca'da ki turizmi etkiledi. Biz bundan sonra turizmi geliştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” ifadelerinde bulundu. 

Yorumlar

Yorumlar
Ali Kemal bey yorumunuz tam isabet. Ben daha bir şey eklemeyeyim.
h.cumur 15.09.2019 - 11:51:22
bir yosmanın akçakocaya gelmesine katkı sağlayanlar, sırıtarak dolaşıp iyi birşey yaptığını zannediyorlar.......Allah ıslah etsin......
ali kemal 15.09.2019 - 11:47:25
festivale destek verip, aleyna tilki nin akçakoca ya gelmesine vesile olanlar....sizin yatacak yeriniz yok.....size yazıklar olsun......