Back To Top

Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı

Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı

 - 13 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -13.09.2019
Bisiklet Sürerken Köpek Saldırısına Uğradı
- A +

 Akçakoca’da  ailesi ile birlikte yaşayan Rüştü Yemenci’ye, bisiklet sürerken köpek saldırısına uğradı.

Akçakoca Belediyesi personeli inşaat mühendisi Nazmi Yemenici’nin oğlu, Rüştü Yemenici, sokak köpeklerinin saldırısına uğradı.

Bisikleti ile akşam gezisine çıkan Rüştü Yemenici, pedal çevirdiği esnada bir anda köpek saldırısına uğradı.

Yemenici, direksiyon hakimiyetini kaybederek kafasını beton zemine çarptı.

Başından darbe alan Rüştü Yemeneci, beyin travması şüphesiyle Düzce Atatürk Devlet hastanesine sevk edildi. Geç saatlere kadar doktor kontrolünde tutulan Yemenci’nin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Hatice - Nazmi Yemenici,  biricik oğlullarının başından bir an olsun ayrılmadı.

Yorumlar

Yorumlar
A 9/14/2019 -
hayvanseverliğinizin de bir sınırı olmalı sonuçta gelip burada bir yorum çok dikkatimi çekti. Çocuklarınızı seviyorsanız sokağa salmayın efendim evinizde tutun diyen şahıs kendinden utanmalısın. çocuk dediğin insan 18 yaşında eğer bu kadar çocuk nefretiyle büyüyorsan kendin yapma zaten senin gibi birisine ihtiyacı yok bu dünyanın. bu olayı bile ona bağlayacak kadar düşük olmanıza şaşırdım sadece.
herkes şikayet ediyor, şikayet edenler kapısındaki köpeği bile kısırlaştırsa sokaktaki köpeklerin üçte ikisi olmazdı. şikayet edeceğinize sorun çözmeyi deneyin.
Hep bu sözde gayvanseverlerin şimarikligi yüzünden..alsınlar evlerinde beklesinler.. amaçları sadece show..herkesin çoluk çocuğu var..hic bir tanesine zarar gelmez umarim...biran önce toplatilmali..hele ki kışın çocuklar karanlıkta okula gidecek..kaymakamımız ve belediye başkanımız çözüm sağlar umarim
Herhangi bir canlıya zarar vermek elbetteki insanlık dışıdır.Hayvan sevgisi herkezde az yada çok mutlaka vardır.Lakin canı yanan her canlı,canı yandığında gayriihtiyari tepkisini verir.Bu tepki insana da olabilir hayvana da olabilir.Burdan ricam elinde poşet ler herköşe başına,her boş buldukları yerlere,özellikle apartman aralarına,yerleşim yerlerinin yoğun olduğu yerlere mama bırakan hayvansevenlere.Lütfen ilgilenemeyeceğiniz dur deyip durduramayacağınız köpekleri olur olmaz yerlerde beslemeyiniz.Gerçekten sokaklarınız gurup halindeki köpeklerden geçilmez hale geldi.Gece sesten uyuyamıyoruz çocuklarımızı uyutamıyoruz.Siz mamayı nereye bırakırsanız hayvanda orada kalacaktır.Burda sorumllu ilgili yetkili kim yada kimler varsa.Gerek belediyemiz gerek hayvansevenler derneği üyeleri ve vatandaşlarımız lütfen artık YETERRRRR.Bırakın topu birbirinize atmayı artık.Belediye imkan sağlayamıyor diye YERLEŞİM YERLERİNDE KÖPEK İSTEMİYORUZZZZ. BURDAN YEMENİCİ AİLESİNE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM.RABBİM BENZERİ VE BETERİ SALDIRILARDAN YAVRULARIMIZI KORUSUN...
evden markete ekmek almaya gidemiyoruz. sokakta insandan çok köpek var. bu akcakocanın en büyük sorunu bizce. bi hayvanı korurken başka hayvanların ölümüne sebep oluyosunuz. kedileri boğuyolar. iki gün önce mahallede kedinin etrafını çevirip boğdular.onunda canı var. benim çocuğun ölümüne bile sebep olurdu Allah korumuş. belediye artık buna el atmalı.
Hacıyusuflar mahallesi de aynı şekilde çocuklarımız okula gitmek istemiyor her sabah köpeklerin saldırısına uğruyorlar. Bıktık bıktık artık. O hayvansever bir kadın var çiğ etle besliyor köpekleri hepside çok büyük köpekler. Yetişkin bir insanı rahatlıkla yere yıkabilirler. Kaç kişi hastanelik oldu haberlere yansımayan. Bu son olsun artık bütün köpekler toplansın.
Başar caddesine gelinde bakın parkın yanında arabalara havlarlar insana saldırırlar çoluk cocuk okul zamanı insanlar tedirgin belediye toplasın bunları
İnsanlar dünyada sadece kendileri varmışçasına pervasızca çiftleşip yavruluyorlardı, sokaklar çocuk sesinden geçilmiyordu. Birde çocuklara yüz vermyegör, anında tepene çıkıyorlardı. Anne babaları ise onları okula göndererek başkasının başına bela edip kurtuluyorlardı. Pek tabii ki gezegende hekes çocuklara yakın hissetmeyebilirdi, kendini. Madem bu kadar seviyorsunuz evinizde tutun efendim.
Akçakoca'nın temel sorunu bu. Öncelikle belediye işini yapmaz, kabak merhametli insanlara patlar. Kısırlaştırma yapmak, aşı yapmak belediyenin görevi. Türk yasalarına göre köpek sesi suç değil. Sokakta kısır ve aşılı küpesiz köpek görebilirsiniz. Belediyenin klips takma makinası kırık. Gerçek hayvanseversen sen evine alırsın. Akçakoca'nın köylülük alametlerinden biridir: herkes herkese ne yapacağını söyler. Arabada giderken arabayı durdurur "burada köpek beslemeyin, saldırıyorlar". "Burada birini araba çarptı sizde araba sürmeyin o halde" deyince gaza basar gider. Akçakoca ve köylüsek insanları...
Delikanlı keşke kask taksaydın.
Arabada çarpabilirdi.
Evet sayın yetkililer. Akçakoca sokakları köpeklere teslim.Osmaniye Mahallesi gece köpek çetelerine teslim.Çöpçü abilerimize soralım kaç tane kedi ölüsü topluyorlar sabah.Sadece ben şu son iki haftada 3 tane köpekler tarafından öldürülen kedi gördüm. Herkes sözde hayvansever.Kapının önünde 4 tane köpek beslemek mi hayvanseverlik.Boynunada bir tasma tamam.Kapıdan geçenler korkuyor mu?Çocuklara birşey yapar mı?Aşıları var mı? Kısırlar mı?Gece gürültü yapıp rahatsızlık veriyor mu etrafa ?Bunlar problem değil.Kabına mamasını koysun ona saldırgan tavır sergilemesin yeter.Küpesiz köpeklerle dolu sokaklar.Evden arabasız çıkarken 10 kere düşünüyoruz.Herkes köpeklere sizin kadar yakın hissetmeyebilir kendisini.Madem bu kadar seviyorsunuz,alın evinize efendim.Bıktık artık.Resim ve videolarla dolu telefonum.Çok büyük köpekler var sokakta.Gerekli yerlere şikayette bulunmasını istiyorum rahatsız olan herkesin. Ben de hayvanları çok seviyorum.Ama onların yeri sokak kesinlikle değil.Birbirlerini yaralıyorlar,insanlara saldırıyorlar,kısır değiller.Çiftleşme döneminde agresif tavırlar sergiliyorlar.Hasta,uyuz halde çok köpek var sokakta. Lütfen artık bir çözüm bulunsun.
Hayvan severler vallahi benim cocuğuma bir köpek saldıırsın hepinzi hayvan barığına bağlamayan adam değildir