Back To Top

Eşini sırtından bıçaklayarak öldürdü...

Eşini sırtından bıçaklayarak öldürdü...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.09.2019
Eşini sırtından bıçaklayarak öldürdü...
- A +

Son günlerde şiddeti giderek artan kadın cinayetinin bir yenisi Sakarya ilinde yaşandı...

Sakarya iline bağlı Camili Mahallesi’nde meydana gelen olayda, bilinmeyen bir sebepten eşi Ayten A. ile tartışan Erol A., ekmek bıçağıyla karısına saldırdı. Karnından ve sırtından bıçaklanan kadın hayatını kaybederken saldırgan Erol A. gözaltına alındı.

 KARISINI BIÇAKLADI

Edinilen bilgilere göre; Camili 1502 Ada’da yaşayan 62 yaşındaki Erol A., eşi Ayten A. ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine mutfaktan aldığı bıçakla eşini kovalamaya başlayan Erol A., merdivenlerde yakaladığı karısını sırtından ve karnından bıçakla yaraladı. 53 yaşındaki kadının çığlıklarını duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis sevk edildi.
 
HAYATINI KAYBETTİ
Yaralı halde binadan dışarıya çıkan ve yardım isteyen yaralı Ayten A. baygınlık geçirirken karısını bıçakladıktan sonra eve çıkan Erol A. isimli koca ise olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alındı. Yaralı Ayten A. ise 112 ekiplerince önce Yenikent Devlet Hastanesine ardından da Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ayten A. doktorların yapılan tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.