Back To Top
AK Parti o şarkıya tepki gösterdi

AK Parti o şarkıya tepki gösterdi

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.09.2019
AK Parti o şarkıya tepki gösterdi
- A +

 Şanışer ve arkadaşlarının Susamam şarkısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Twitter hesabından tepki gösterdi.

 Şanışer ve arkadaşlarının yayınladığı, doğa, kadına şiddet, hukuk, faşizm gibi konularla ilgili bir şarkı olan ve gündeme damgasını vuran Susamam’a AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’dan tepki geldi. Dağ, Twitter’dan “Sanat, provokasyonun ve siyasi manipülasyonun aracı olmamalıdır. #Susamam diyenlerin Türkiye’nin en kritik dönemlerinde nasıl lâl olduğunu çok iyi biliyoruz” açıklaması yaparak bir video yayınladı.

Susamam’ın bir sanat eseri olmadığını iddia eden Dağ, şarkıda provokasyon ve manipülasyon olduğunu öne sürdü. Şarkıda PKK’ya ve FETÖ’ye tepki gösterilmediğini söyleyen Dağ, tutuklu gazetecilerle ilgili de ilginç açıklamalarda bulundu.

“Bugün haksız yere tutuklanan bir tane gazeteci biz göstersinler” diyen Dağ, “Videoda geçen, sizin polisiniz, bizim polisimiz nedir? Öğretmen atamalarından bahsederken, birtakım torpileden bahsedilmiş. Öğretmenlik atamaları AK Parti iktidarından bu yana tamamen KPSS puanına göre yapılmaktadır. Tayinler de hizmet puanına göre yapılmaktadır” dedi.

 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni