Back To Top
Başkan Yanmaz Zabıta Personeli ile Yemekte Buluştu...

Başkan Yanmaz Zabıta Personeli ile Yemekte Buluştu...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -9.09.2019
Başkan Yanmaz Zabıta Personeli ile Yemekte Buluştu...
- A +

 Akçakoca Belediyesi, Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 193. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında zabıta personeli ile yemekte bir araya geldi.

1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla Abant Kahvecisi’nde zabıta personeline yemek organize eden Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, 170’den fazla çalışanıyla Akçakoca’da büyük bir aile olduklarını kaydetti. 

Bu ailenin son derece güçlü bir şekilde ayakta durduğunu ifade eden Yanmaz, “Bu kadroyla Akçakoca’nın değişimini ve gelişimini en kısa sürede gerçekleştireceğiz. Şartlar ne kadar zor olursa olsun bizim çalışanlarımız tüm zorlukları aşacak güçte ve kabiliyettedir.

Kaliteli ve nitelikli hizmetlerin üretilmesinde zabıta birimi, belediyenin gözü kulağı konumundadır. Bu bilinçle hareket ederek her türlü olumsuzluğun ve kalitesizliğin tespitinde ve giderilmesinde Akçakoca Belediyesi’nin sokaklardaki temsilcisisiniz.

Sadece kendi biriminizle alakalı konularda değil, belediyemizi ilgilendiren tüm konularda gerekli yerlere sorunları bildirmelisiniz. Tüm gayretleriniz için ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum ve zabıta haftanızı tebrik ediyorum” dedi.

 

 

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni