Back To Top

Çalışkan Başkan TMO'yu ziyaret etti

Çalışkan Başkan TMO'yu ziyaret etti

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -7.09.2019
Çalışkan Başkan TMO'yu ziyaret etti
- A +

AK Parti ilçe başkanı olduğu günden itibaren proaktif çalışma tarzı belirleyen AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ziya Denizgez  ile birlikte TMO (Toprak Mahsulleri Ofisi)yu ziyaret etti. 

Partinin  İlçe merkezinde gündem dair yaptığı basın açıklamasının ardından TMO'nun Ereğili yolu üzerinde alım yaptığı bölgeyi  ziyaret ederek hem yetkililerden ve hem de fındık verme sırası bekleyen vatandaşlarla sohbet eden  AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, yaptığı açıklamada, alımlardan vatandaşın memnun olduğunu ve paraların hesaba geçmeye başladığını söyledi.

TMO ziyaretinde üreticiler ile görüştüğünü belirten Sarıoğlu," Biz bu günü uygun gördük gelelim görelim dedik. Vatandaşın bir durumu,sıkıntısı var mı diye ziyaret ettik.Yetkililerden gerekli bilgiler aldık. Her hangi bir problem yok. Yetkililer ellerinden geldiğince üreticilere yardımcı oluyorlar.

Fındık alım kriterlerinde ki oranların yükseltilmesi için yetkililere bildireceğiz. Bu oranların yükseltilmesi için üretici bizden destek istedi. Onun dışında çok ciddi bir şey yok. Hatta TMO ikinci bir depo açmayı planlıyor. Onun bilgisini aldık. Hayırlı uğurlu olsun diyoruz." dedi.


Yorumlar

Yorumlar
Akçakocalı 12.09.2019 - 17:27:56
Cavit bey,öncelikle ilçe baskanının görevini bir öğren derim,sonra kime bağlı onu öğren kimi temsil ediyor onuda öğren sallıyorsun havadan ama burda bır aksılık var yada yok demıyor baskan . ;senın zoruna gıden ne onu soyle ıstersen Esvet baskanı sevmıyor olabılırsın,akpartiyıde sevmıyor olabılırsın ama iş olsun dıye yorum yapmayın kaymakam beledıye baskanı ilçe başkanı bu ilçe için çalışıyor.yığidi öldür ama hakkını ver emınım sende lısteye alınmayan akpartılılerden sın yazık size..utanmadan gelıp işinizi soyler yapsın dıye rıcada bulunursunuz surat yokki...
Büyük adam seviyor bu işleri
Cavit 7.09.2019 - 12:55:21
AKP ilçe başkanının vasfı nedir ? Hangi yetki veya sorumluluk ile Kamu görevi yapan kurumu denetliyor. ? İktidar olan AKP, TMO görevlendiren AKP, İşlerini doğru yapmıyorlar diye denetleyen AKP ilçe Başkanı , çok komiksiniz çok, İlçe Kaymakamı şayet bir sorun varsa denetler ve önlemini alır, Cehalet diz boyu, Önce AKP bir açılama getirsin FİSKOBİRLİK niye batırıldı, FERRERO Firması Fındıkçının başına kim bela etti