Back To Top
Kamu vicdanı yaralı...Üç maymunu oynadılar...

Kamu vicdanı yaralı...Üç maymunu oynadılar...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.09.2019
Kamu vicdanı yaralı...Üç maymunu oynadılar...
- A +

 Bir grup parti  yöneticisinin adının karıştığı ve  mahkeme  tarafından yayın yasağı getirilen konuyla alakalı AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin,  kısa bir açıklama yapmakla yetindi.

 Yaklaşık bir haftadır Düzce kamuoyunu meşgul eden skandalla ilgili net cevaplar vermekten kaçınan İl Başkanı Keskin, yargı sürecinin sonucuna göre karar vereceğiz dedi.

AK Parti İl Teşkilatı tarafından Salı günü, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in açıklama yapacağı yönünde basına geçilen bilgi sonrası basın mensupları özellikle son bir haftadır  kamuoyu gündemini fazlasıyla meşgul eden parti yöneticilerinin adının karıştığı malum olaylar zinciri ile ilgili sorular sordu.

Mahkeme tarafından yasak getirilmesine rağmen sosyal medya gruplarında malum iddiaların havada uçuştuğu bir ortamda düzenlenen basın toplatışına katılan milletvekilleri Fahri Çakır, Ayşe Keşir, belediye başkanı Faruk Özlü ve  İl Başkanı Mustafa Keskin üç maymunu oynadı. Parti yöneticileri, basın mensuplarının sorularını havada bıraktı.

SÜRECİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Kamuoyuna tatmin edici açıklama yapmaktan kaçınan Keskini yargı sürecini takip ettiklerini ve konuyla ilgili yayın yasağı olduğu için açıklama yapamayacağını ifade ederek “Konu hakkında yargı süreci var. Yargı süreci neticesinde gizlilik süreci var. AK Parti olarak partimizde yargılama süreci sonucunda ne çıkarsa biz bunun gereğini yapacak güçteyiz. Kim olursa olsun gereğini yapacağız. Sonuç ne çıkarsa çıksın saygılıyız. Yargı sürecini hem AK Parti Genel Merkezi hem de AK Parti İl Teşkilatı olarak yakından takip ediyoruz” dedi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni