Back To Top
Öldürüp cenaze namazını kılmış!

Öldürüp cenaze namazını kılmış!

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -4.09.2019
Öldürüp cenaze namazını kılmış!
- A +

 Pamukova da 3 gündür kayıp olan ve daha sonra Cumhuriyet Mahallesi Dua meydanı sokağa 500 metre uzaklıkta Karandere kenarında patika yolda amca oğlu Mertan K tarafından öldürülerek başından silahla vurulmuş halde bulunan İlhan Karayaka cinayetinde ilginç ayrıntılar ortaya çıktı.

Ölmüş annesine küfür ettiği için İlhan Karayaka’yı babasına ait Glock marka 9 milimetre silahla kafasından vurduğunu itiraf eden Mertcan K. İlhan Karyaka’nın kaybolduğunun duyulması üzerine, İlhan Karyaka’yı bulmak için arama faaliyetlerine katıldığı ortaya çıktı.

İlhan Karayaka’nın ağabeyi ile arama faaliyetine katılan Mertcan K’nın amcasının oğlu İlhan Karyaka’yı başından vuruktan sonra, cep telefonunu alarak, evde İlhan Karyaka’nın yattığı yatağın altına sakladığı da ortaya çıktı.

İlhan Karyaka’nın amcası Faruk K’nın oğlunun cinayette kullandığı silahı çekiç ile kırıp tahrip ettiği ve cinayeti işleyen oğlu Mertcan K’ya silahı ana hendeğe atmasını söylediği, Mertcan K’nın ise arkadaşları ile silahı ana hendekte ( Sulama kanalı) sazlıkların içine attığı belirlendi.

Ayrıca  İlhan Karayaka’nın cenazesinde tutuklanan amcası Faruk K’nın cenazede ön saflarda olduğu ve en çok üzülen ve ağlayanlar arasında olduğu belirlendi.

Yorumlar

Yorumlar
yeni