Back To Top
Yanmaz'dan, Seçim İşleri Başkanı Genç’e 'Edepsiz' eleştirisi...

Yanmaz'dan, Seçim İşleri Başkanı Genç’e 'Edepsiz' eleştirisi...

 - 13 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.09.2019
Yanmaz'dan, Seçim İşleri Başkanı Genç’e 'Edepsiz' eleştirisi...
- A +

2014-2019 yılları arasında, AK Parti’den Akçakoca Belediye Meclis Üyeliği görevi yürüten Hasan Ali Yanmaz’dan, AK Parti Düzce Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanı Sehim Genç’e ağır eleştiri.

Seçim İşleri Başkanı Genci, edepsiz ve ahlaksız paylaşım yaptığı için yerden yere vuran Yanmaz, AK Parti Düzce Milletvekilleri ile il başkanı Mustafa Keskin’i göreve davet etti.

Cumhurbaşkanlığı sarayında yapılan 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşenir’in tokalaşma anının resmeden fotoğrafa; “Meral abla saraya yürüyecem derken REİS’E yürüyor” yorumu yazan Genci, edepsiz olmakla eleştiren Hasan Ali Yanmaz, böyle kendini bilmez hadsizlerin partiden uzaklaştırılmasını istedi.

Yanmaz şunları söyledi…

“Ak parti il başkanına,  Düzce milletvekillerimize,  Sayın belediye başkanımıza açık mektup.

Ak parti hareketi böyle edepsiz ahlaksız paylaşım yapanlara müdahale etmeyecek mi?

Dava denilen Ülkü bu tür insanların küçük beyinleri sayesin de yerle yeksan mı olacak.

Belli ki bu genç küçük beyinli kardeşimiz birilerine yaranmaya çalışıyor bu tür salaklıklara dur demeyeceğiz mi?

Örf, anane, milli ruh ve dindar kimliğimiz bu tür paylaşımlarla örtüşüyor mu?

Bir anne,

Bir kişinin nikâhlı eşi,

Bir partinin genel başkanı.”

Yorumlar

Yorumlar
Çocuk osman çakır erenköylünün fotoyu paylaşmış sorun ney burada
Hella olsun gence güzel oturtmuş
Belliki bu adam çocuğun laflarıni kaldıramamış basit bir mizah bahsettiğiniz adamın sosyal medyada bacakları sallanıyor
O paylaşım günlerdir orada demekki hasan kardeş kendine söylenen birşeyi kaldıramadı siyaset üzerinden vurmaya çalışıyor
Meral apla diye yazarak kendince dalga geçercesine,terbiyesiz ve ahlaksızca bir cümle kurmuş. Bıelkide anneannesi yaşındadır Meral Hanım. Kim olursa olsun bir kadınla ilgili böyle bir paylaşım yapan ‘’çocuk’’ bize gösteriyor bu tarz teşkilatların içinde yer alan gençlerin nasıl bir bakış açısında olduğunu. En başta kendi teşkilatlarındaki gençlerin bu terbiyesizliğe müsade etmemesi lazım.
Genc haklı
Düzcelilerin cinsel sorunları var galiba. Önce İmamoğlu'nun eşi ve kızına, sonra Akşener'e yönelik imalar en öncede Düzce teşkilatı olarak birbirlerine karşı cinsel suçlar işlemişler. Düzce cinsel anlamda kendini kontrol edemeyen insanların bariz çoğunlukta olduğu sosyal anlamda çok yetersiz bir kent. Akçakoca içinde yazılacak çok şey var.
'Örf, anane, milli ruh ve dindar kimliği'niz kimsenin eşi olmayan, doğal olarak anne olmayan, parti başkanı olmayan kadınlara yönelik paylaşımlar konusunda ne diyor buna da bir açıklık getirseydiniz?
Beyni öümcek ağı bağlamış bir zihniyetin ürünü ancak bu şekilde bir yaklaşımda bulunur ve paylaşım yapar. Namus kavramını iki bacak arasına indirgeyenler, namussuzların önde gidenidir.
O genç düzce gençlik kollarından lisa teşkilatında gönüllü o laylaşımıda günlerdir instagramda görüyorum çok basit bir mizah bu mizahı bile kaldıramiyacak insanlar telefon kullanmasın
Hasan Ali kardeşim REIS imize ailesine yapılan edepsizce ve alçakça saldırılara da bu kadar hassas olabilse!
SEMİH GENÇ 3.09.2019 - 09:04:37
YAKIŞMADI...
Ağzına sağlık Hasan
yeni