Back To Top

KOSGEP BAŞKANI ÇARŞAMBA GÜNÜ AKÇAKOCA'YA GELİYOR

KOSGEP BAŞKANI ÇARŞAMBA GÜNÜ AKÇAKOCA'YA GELİYOR

 - 3 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -2.09.2019
KOSGEP  BAŞKANI ÇARŞAMBA GÜNÜ AKÇAKOCA'YA GELİYOR
- A +

 AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, geçtiğimiz ay Düzce'de gerçekleşen sel felaketinin ardından, mağdur esnafa  KOSGEP kredisi kullandırılacağını açıklamıştı.

Alınan bilgiye göre, KOSGEP Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, 4 eylül Çarşamba günü saat: 11,00’de Akçakoca’ya gelerek yetkililerle görüşecek.

Akçakoca Kaymakamlığı, Akçakoca Belediye Başkanlığı ile Akçakoca Ticaret Sanayi Odası ve esnaf odası temsilcileri ile toplantısı yapması beklenen KOSGEP Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt’un, mağdur olan esnafın sorunlarının giderilmesi için neler söyleyeceği merakla bekleniyor.

18 temmuz tarihinde yaşayan sel  felaketi sonrası büyük bir ekonomik sıkıntı içine düşen Akçakoca esnafı, vergi ve banka borçlarının ertelenmesinin yanı sıra, uzun vadeli faizsiz kredi kullanmak istiyor.

Yorumlar

Yorumlar
VATANDAŞ 4.09.2019 - 15:55:16
Arsima düğün salonu zarar görmüş sigortadan 300.000 TL alınmış.Akçakocada söylenen bu.İnsanın aklına her türlü şey geliyor.Akçakoca bunu konuşuyor.Bu düğün salonunun sahipleri kimler ve ne iş yaparlar.Burada 300.000 tl ne varmış da zarar görmüş.Sandalyeler denizden toplandı varsayalım denizden toplanmasın 500 sandalye ve masa ne kadar eder.Bina hasar mı görmüş.Bina yerinde duruyor.2 günde açıldı.Hasar gördüyse nasıl açıldı.Kimler nemalandı bu işten .Sonra sigorta şirketleri zarar ediyor eder tabi.Vatandaşa gelince aracında hasar olsa adama kırk dereden su getirirler.Bu olayı derinlemesine araştırmak gerekir.
SAYIN EDİTÖR 3.09.2019 - 09:05:53
KOSGEP DEĞİL... KOSGEB :) Doğru yazın lütfen...
Peki köylerdeki milyarlarca lira zararı olan köylüler ne olacak.kaderleriyle başbaşami kalacak.