Back To Top
BU FOTOĞRAF ÇOK KONUŞULDU...

BU FOTOĞRAF ÇOK KONUŞULDU...

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -31.08.2019
BU FOTOĞRAF ÇOK KONUŞULDU...
- A +

 Beştepe’deki 30 Ağustos resepsiyonuna katılan İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’la tokalaşıp samimi bir şekilde sohbet etmesi gündem oluşturdu. Parti sözcüsü Ağıralioğlu, “30 yıllık hukukları var. Milli bayramda kavga olmaz” dedi

 Beştepe’de yapılan 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu’nda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la samimi bir şekilde tokalaştı, sohbet etti. Haber sitelerine ve gazetelere düşen tokalaşma fotoğrafına ise İYİ Partililer başta olmak üzere kamuoyunda çok konuşuldu. Tokalaşma ve sohbet fotoğrafına İYİ Parti çevrelerinden ve siyasetçilerden farklı yorumlar geldi. Fotoğraf sosyal medyada gündem oluşturdu.

‘30 YILLIK HUKUKLARI VAR’

Saraydaki resepsiyonda Meral Akşenir’in yanında olan İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu, sohbetin içeriğini paylaştı. Ağıralioğlu, “Cumhurbaşkanlığı nezaretinde yapıldığı için herkese ‘merhaba’ dediler. Hoş geldiniz yorumları için de, “Eskiden tanışıyorlar, 30 yıllık hukukları var. Milli bayramda siyasi kavga olacak hali yok” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni