Back To Top
Mustafa Ezer... Fındığımı toplayamadım

Mustafa Ezer... Fındığımı toplayamadım

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.08.2019
Mustafa Ezer... Fındığımı toplayamadım
- A +

 40 gündür suları akmayan köylerin sorunlarını dile getirdiğimiz haberlerin ardından, “40 gündür ortada yoklar!” başlığı ile yayınladığımız habere tepki gösteren İGM üyesi Mustafa Ezer, fındık toplama işini tamamlayamadığını söyledi. Ezer 40 gündür sahada olduğu iddiasında bulundu.

Yazılanları masa başı haberleri olarak nitelendiren Mustafa Ezer, İGM üyesi olarak 40 gündür neler yaptığını açıklamazken, topu AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’na attı. Biz gösteriş peşinde değiliz, gerekli açıklamayı teşkilat başkanımız yapar “ dedi.

Mustafa Ezer yaptığı açıklamada;

“ Değerli Akçakoca tv,  öncelikle sizlere sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. Ancak yaptığınız habere saygı duymuyorum. Çünkü, hiç araştırma yapmadan tamamen masa başında hazırlanmış, gerçeği yansıtmayan ve tamamen algıya yönelik bir haber yapmışsınız “ dedi.

GÖSTERİŞ DELİSİ DEĞİLİZ

Gösteriş delisi olmadıklarını söyleyen Ezer, görevlerini  Allah Rızası için yaptıklarının altını çizerek, “ Sizin 40 gündür ortalarda yoklar cümlesini kurmanız çok doğaldır, çünkü biz çalışırken siz Akçakoca’nın köylerinde ve sokaklarında yoktunuz. Bizler görevlerimizi yaparken Ak partiden aldığımız terbiye ile hareket ederiz.  Gösterişten uzak, halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilinciyle hareket ederek, görevimizi yapmaya çalışırız.  Bu görevlerimizi yaparken de tamamen teşkilâtımızla birlikte hareket ederiz “ ifadelerinde bulundu.

SOSYAL MEDYADA GÖRÜNÜRLÜĞE BAKMAYIN, İCRAATA BAKIN

Teşkilat mensupları ile sürekli istişare içinde olduklarını söyleyen Ezer, fındık toplama işini tamamlayamadığını ifade ettikten sonra sözlerini şöyle tamamladı; “  İlçe başkanımız vekillerimiz ve il başkanımız ile devamlı istişare halinde ve bilgileri dâhilinde çalışmalarımızı yaparız ve bu gerekli bilgileri kamuoyuyla teşkilâtımızın başkanları paylaşır bu demek değildir ki biz ortalarda yokuzdur. Dolayısıyla sizden rica ediyorum sosyal medyada görünürlüğe bakarak haberlerinizi yapmayınız.  Lütfen biraz zahmete giriniz, günaha girmeyiniz, ayrıca merakınızı da gidermek adına daha fındığımı toplayamadım.  sevgi ve saygı ile “ değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni