Back To Top
Sinan Cumur; işin sonuna geldik..

Sinan Cumur; işin sonuna geldik..

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -30.08.2019
 Sinan Cumur; işin sonuna geldik..
- A +

Yakşalık 40 gündür damla suyun akmadığı selden etkilenen köylerin su problemi çözülmek üzere.

Melenağzı, Hasançavuş, Karaburun  ve Paşalar köyler gurup suyu çalışmalarını yerinde inceleyen Akçakoca İGM üyesi Sinan Cumur, ekiplerin 40 gündür sahada özveri ile çalıştığını söyledi.

Cumur yaptığı yazılı açıklamada;

“ İlçemizde meydana gelen sel afetinde içme suyu isale hatları büyük bir bölümü yok olan köylerimizden Melenağzı, Hasançavuş ve Paşalar köylerine su verebilmek için aralıksız gece gündüz çalışılarak sona yaklaşılmıştır.

BİZİM REKLAM PEŞİNDE DEĞİLİZ

Halka hizmeti Allah Rızası için yaptıklarını söyleyen Cumur, sabaha da yaptıkları çalışmaları sosyal medyadan paylaşmayı doğru bulmadığını ifade ederek şunları söyledi;Muhtarlarımızla, İl özel idaresi teknik personeli ile devamlı irtibat halinde bulunarak gerektiğinde yerinde görerek takip etmekteyiz. Bunları sosyal medyada paylaşmıyoruz diye ilgisiz kaldığımızı zannedenler olabilir. Özellikle muhtarlarımızın da ne kadar özveriyle işleri arazide yerinde takip ettiklerini görüyorum ve şahit oluyoruz. Buna rağmen ne yazık ki eleştirilere de maalesef maruz kalıyoruz....” açıklamasında bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.
yeni