Back To Top
CABOĞLU'NDAN AYŞE KEŞİR'E BÜYÜK DESTEK

CABOĞLU'NDAN AYŞE KEŞİR'E BÜYÜK DESTEK

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.08.2019
CABOĞLU'NDAN AYŞE KEŞİR'E BÜYÜK DESTEK
- A +

 MHP İl başkanı İlhami Caboğlu, sel felaketinin yaşandığı Akçakoca ilçesinin yalnız bırakıldığı yönünde yerel basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Caboğlu, Cumhur İttifakı partilerinin birlik beraberlik içinde sel felaketinin yaralarını sarmak için çaba gösterdiğini söyledi.

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, yazlı bir açıklama yayınladı. Açıklamasında Cumhur İttifakı milletvekillerinin ayrım gözetmeksizin çalıştığını söyleyen Caboğlu, bir kısım yerel basın organlarında yer alan “ Akçakoca’ya Üvey Evlat Muamelesi Yapılıyor “ haberlerinin doğru olmadığını dile getirdi.

17-18 Temmuz tarihinde Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde yaşanan ve 7 vatandaşımızın kaybedildiği sel felaketinin ardından devletin bütün imkanlarının bölgeye seferber edildiğini söyleyen Caboğlu;  “İttifak Milletvekilimiz sayın Ayşe Keşir ile ilgili kimi yerel basın organlarında ‘ bizi yalnız bıraktı’ biçiminde yer alan haberler doğru değildir. Aksine, sayın Keşir, yaşanan sel felaketinin başından itibaren  her iki bölgemizle yakından ilgilenmeye devam ediyor. Afetin meydana geldiği tarihten itibaren sahadan ayrılmayan, mağdur vatandaşlar ile sürekli irtibat halinde olan Keşir, bir yandan da Ankara temaslarını sürdürerek bölgemizin ihtiyacı olan yatırımların getirilmesi için çaba sarf ediyor “ diyen il başkanı Caboğlu, Cumhur İttifakı partilerinin ayrım gözetmeksizin her iki ilçeye hizmet etmek için çalışıyor “ dedi.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin süreci yakından takip ettiklerini söyleyen Caboğlu, devletimiz ilgili kurum ve birimleri sel felaketinin yaşandığı bölgelerde çalışmalarına ara vermeden devam ettiğinin altını çizdi.

Yorumlar

Yorumlar
Bırakın bu işleri yalakalikta kimse elinize su dökemez Gerçek hayata dönün artık olmayan işleri burada yazacak değilim. Ama bize ohh olsun biz bunu hak ettik
yeni