Back To Top

YANMAZ İLE HER ŞEY DAHA KOLAY

YANMAZ İLE HER ŞEY DAHA KOLAY

 - 10 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -28.08.2019
YANMAZ İLE HER ŞEY DAHA KOLAY
- A +

AKÇAKOCA - DÜZCE ARASI TOPLU TAŞIMA ARTIK DAHA KOLAY

 Göreve gelir gelmez Akçakoca - Düzce arası çalışan minibüsleri Değirmenağzı bölgesine toplayacağı sözünü veren Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, bir seçim vaadini daha gerçekleştirdi. 

Akçakoca – Düzce arası çalışan minibüslerin yeni güzergahı ile ilgili  devrim gibi karar alındı. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, tarihi bir karara imza atarak, Akçakoca - Düzce arası çalışan minibüslerin Değirmenağzı bölgesinden kalkarak  Belediyeye ait  şehir içi duraklarından Düzce yolcusu almasına müsaade etti. Alınan karar, halk arasında memnuniyetle karşılandı.

Akçakoca – Düzce arası çalışan yazıhane sahipleri ile imzalanan protokole göre, Değirmenağzı bölgesine yapılan yazıhane önünden her 20 dakikada bir Düzce’ye minibüs hareket edecek. Hareket saati gelen minibüs,  belediye ait duraklarda Düzce’ye gitmek için bekleyen yolcuları alacak.

Yapılan protokole göre ayrıca,  ŞOK marketini yanına, yağmurlu ve soğuk havalarda yolcuların mağdur edilmemesi için klimalı kapalı durak yapılacak.

Akçakoca – Düzce arası çalışan minibüsler asla şehir içi yolcusu almayacak. Şehir içi trafik akışına engel olmamak için duraklarda asla bekleme yapmayacak.

Yorumlar

Yorumlar
Akçakocayı her fırsatta çok sevdiğini söyleyenlerin Akçakocaya verdiği zararı yunan vermemiştir.
ARKADAŞŞŞŞ, fikret albayrak geldi vıdıvıdı edildi , cüneyt yemenici geldi vıdıvıdı devam etti şimdi de okan yanmaz geldi hala vıdıvıdı ediliyo.bu ne ya kimseyi beğenmiyosunuz , her konu için geçerli bu
Yıllarca Düzce Akçakoca yolunu bu insanların aracılığı ile gittim geldim. Eğitimsiz, saygısız o kadar çok şoför var ki! Düşünün Akçakocaya dışarıdan birisi gelmek için bu araçları kullanıyor ve dakika 1 gol 1 böyle insanlarla muhattap olup Akçakoca algısı beyinlerinde baştan yıkılıyor. Şehir içinde duraklarda öyle bir beklerler ki, trafiğin içine ederler.
Aydin 28.08.2019 - 14:30:09
"YANMAZ ile HERSEY DAHA KOLAY!" basligi acaba herkes icin,normal vatandas veya bagisci icin de gecerli mi? Baskanla görüsmek bile HIC KOLAY DEGIL! Okuyun ve karari ona göre siz verin.Bagis konusunu,yani kendi cikarim icin degil Akcakocamin cikarini görüsmek icin BU ay basindan buyana GENC Baskanimizdan telefon v.s. ile görüsebilmek icin RANDÖVÜ istiyorum.Basaramayinca iki hafta önce YAZILI RANDÖVÜ talabinde bulundum! HENÜZ RANDÖVÜ ALABILMIS DEGILIM. NASILSA KAPISI ACIK BEKLER GÖRÜSÜRÜM DEDIM ! sekreteri NE ZAMAN GELECEGINI BILMEZ! Eger kendi cikarim ÖNDE olsaydi görüsmekten vaz gecerdim ama konu Akcakoca olunca VAZGECMEM IMKANSIZ.Ayrica sekreterinden ögrendigime göre Baskanimizin bir HALKLA GÖRÜSME günü bile yokmus. AKCAKOCAM ICIN HAYIRLI OLUR INSAALLAH
Aynı devrimi çalışanlarımız için de yapın inşallah adam okumuş kafa patlatmış ama kadro açmazlar bildikleri halde seni surundururler torpil değil hak istiyo Millet hak bi kendi calisanlarinizin yarasına merhem olun Cüneyt aynıydı sizde o yoldan ilerleyin ama beddualarla ne kadar ilerlerseniz
osman atik 28.08.2019 - 12:01:04
bekleme yapmayacak, trafiği yavaşlatmayacaklarmış !!!! yav, he, he... biz de inandık.....şok un yanına da resmi durağı yaptınız mı, Akçakoca ya tam kaydı demektir !!! fakat nerde bunu anlayacak kafa ve irade !!! akçakoca, üzgünüm , lakin sen bunu hak ediyorsun....
taşımalı memur 28.08.2019 - 11:51:36
hep, bir ümit diyerek akçakocalıyı oyalayanlar............anlamıyormusunuz, bu işi , bu tayfayla yaptığınız müddetçe hiçbir sorun çözülmez, aksine artar.......2. bir yol yok.......tek yol, bu işi, bunlardan almak, ve belediyeye devretmek....gerisi kandırmaca.....bugün bana gülenler, yarın hak verecektir !!!!
dursunali aydın 28.08.2019 - 11:36:18
bu akçakocaya iyilik değil............akçakocaya bir iyilik yapacaksanız, ki sizde o cesaret yok, taşımacılık işini tamamen belediye ele almalıdır.... bunlar gittikleri yere asla huzur getirmez.......dertten ve çileden başka verebilecek birşeyleri yok.....yada şutlayın alayını sapağa, herkes nereye gidecekse, oradan gitsin......inanın böylesi daha iyi olur.... zamanla ne demek istediğim anlaşılacaktır !!!
irfan yılmaz 28.08.2019 - 11:24:31
bu karardan sonra sevinen akçakocalılar, çok kısa süre sonra, başlarına ne büyük bir bela aldıklarının farkına varacaklar !!! bu işin çözümü tüm minibüsçülerin sapak terminale postalanması veya düzce-ereğli-karasu taşımacılık işini tamamen belediyenin üstlenmesiyle olur....mevcut ekip ve sistem asla çözüm üretmeyecek, şikayetler daha da artacak....biz bunların ciğerini biliriz......yanmazda bu işi çözecek dirayet ve cesaret yok.....yani uzun sözün kısası, akçakocalı çileye devam.....kendi düşen ağlamaz demişler !!!
bekleme yapmayacaklarsa bi problem yok ama durak harici yolcu alma ve yolda yavaş ilerleyerek trafiği aksatma gibi hareketler onları sıkıntıya sokacaktır