Back To Top
DEĞİRMENAĞZINDA 1 KİŞİ BOĞULDU, 1 KİŞİ KURTARILDI

DEĞİRMENAĞZINDA 1 KİŞİ BOĞULDU, 1 KİŞİ KURTARILDI

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -27.08.2019
DEĞİRMENAĞZINDA 1 KİŞİ BOĞULDU, 1 KİŞİ KURTARILDI
- A +

Değirmenağzı bölgesinde bulunan kayalıklarda bir kişi boğuldıu, bir kişi ise vatandaşları ve Akçakoca Belediyesi İtfaiye ekiplerinin çabası ile sıkıştığı kayalıklardan sağ olarak çıkarıldı.

 Akçakoca ilçesinde, denize atlarken kayalıkların arasına düşüp, sıkışan tatilci Sedat Yılmaz (37), hayatını kaybetti.

 Olay, öğleden sonra, Akçakoca’nın Değirmenağazı mevkisinde meydana geldi. Ayfonkarahisar’dan Akçakoca’ya tatil için gelen Sedat Yılmaz, denize girmek istedi. Kayalık alana çıkan Yılmaz çevredekilerin uyarılarını dikkate almayıp denize atladı.

  Denizin dibinde bulunan kayalık alana sıkışan Yılmaz olay yerinde hayatını kaybetti. Çevredekilerin haber vermesi ile olay yerine gelen Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri Yılmaz’ı kayalıklardan çıkardı. Bölgeye gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrolde, Sedat Yılmaz’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Sedat Yılmaz’ın cansız bedeni incelemenin ardından Akçakoca Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken olayla ilgili olarak inceleme başlatıldı.

Yorumlar

Yorumlar
MEHMET 28.08.2019 - 20:34:28
ALLAH RAHMET EYLESİN.USAK TAN ARKADASIMDI KENDİSİ.UŞAK TA ÇALIŞIYORDU.ANİ ÖLÜMÜ ŞOK ETTİ HEPİMİZİ.MEKANI CENNET OLSUN.RABBİM GERİDE KALAN AİLESİNE SABIR VERSİN....
yeni