Back To Top
BELEDİYE EKİPLERİ “TEMİZ BİR AKÇAKOCA” İÇİN ÇALIŞIYOR

BELEDİYE EKİPLERİ “TEMİZ BİR AKÇAKOCA” İÇİN ÇALIŞIYOR

 - 2 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -23.08.2019
BELEDİYE EKİPLERİ “TEMİZ BİR AKÇAKOCA” İÇİN ÇALIŞIYOR
- A +

AKÇAKOCA BELEDİYESİ EKİPLERİ PERSONEL AÇIĞINA RAĞMEN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR

 Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Akçakoca sahillerinden vatandaşların en iyi şekilde faydalanması amacıyla kumsal temizliği ve mahallerde mıntıka temizliği çalışmalarını sürdürüyor.

Turizm ekseninde gelişmesi için önem verilen Akçakoca’da yaz aylarının vazgeçilmez tatil mekânlarından olan plajlar ve mahallelerde temizlik seferberliği başlatan Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 10 kişilik ekiple sahaya indi. Akçakoca Çuhallı sahili, Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından özenle temizlendi.

İkiye bölünerek çalışmalarını sürdüren Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri mahalle aralarında da mıntıka temizliği yaptı. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ''Plajlarıyla birçok yerli ve yabancı turisti ağırlayan Akçakoca sahilleri, Akçakoca Belediyesi tarafından özenle temizlenmeye devam edecektir.

Yine ekiplerimiz mahalle bazında temizlik çalışmalarını da sürdürmektedir. Tertemiz bir Akçakoca için vatandaşlarımızı da çevrelerini temiz tutmaya davet ediyoruz '' şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yorumlar
ÇUHALILI 23.08.2019 - 18:22:04
CAVİT BEY İN YORUMUNA aynen katılıyorum.nedir bu köpeklerden çektiğimiz ya RESMEN ALKAPON ÇETESİ GİBİLER .
Su yok su.! Çamur akıyor. Turizmmiş, sokaklar ot, diken, çöp, köpekler insanlara arabalara saldırıyor. İçme suyu çamurlu parası alınıyor. Festival yapacak, Plaj temizleyecek. Mahalle aralarında fındık harmanı, patoz makinesi Patpat gürültüsü, çöp yığını, bırakın bu işleri Akçakoca'da Belediye hizmetleri yok siz basın olarak seyirci kalıp başka yerlere dikkat çekiyorsunuz. Önce sağlık
yeni