Back To Top
BÜLENT BİLGİN AKÇAKOCA BELEDİYESİ'NDE GÖREVE BAŞLADI...

BÜLENT BİLGİN AKÇAKOCA BELEDİYESİ'NDE GÖREVE BAŞLADI...

 - 13 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -22.08.2019
BÜLENT BİLGİN AKÇAKOCA BELEDİYESİ'NDE GÖREVE BAŞLADI...
- A +

 Akçakoca Belediyesi’nde işe başlayan Bülent Bilgin,  Başkanlık ofisinde görev yapacağı öğrenilendi.

Başkanlık ofisinde yeni bir yapılanmaya giden Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz,   basın birimini  İsa Keleş ile güçlendirirken başkanlık ofisi kadrosuna da AK Parti Akçakoca eski gençlik Kolları Başkanı Bülent Bilgin’i kattı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın günlük randevu ve yapılacak işlerin takibi ile  ilgili yönetici asistanlığını yapacak olan Bülent Bilgin, gençliği ile belediye çalışmalarına güç vermesi bekleniyor.

Uzun yıllar Ak Parti Akçakoca eski Gençlik Kolları Başkanlığı ile sayısız seçim başarılarına imza atan Bilgin,  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın başkanlığını yaptığı Tügva’nın Düzce İl Temsilciliği ile AK Parti Düzce İl Yönetim Kurulu üyeliklerinde de bulunmuştu.

Bülent Bilgin'in Başkanlık Ofisinde  göreve getirilmesiyle gerek Ankara siyasi çevrelerinde,  gerek bakanlıklarda Bilgin'in geçmiş dönem güçlü ilişkileri nedeniyle bir hayli faydalı olması bekleniyor. Yapılan atama sonrası görüşü sorulan Akçakoca Halkı "Genç yaşının yanında yönetim tecrübesi de bulunan Bilgin, Başkan Yanmaz'ın gücüne güç katacaktır." yorumlarında bulundu.

Yorumlar

Yorumlar
Küçük Şehrin Büyük Başkani Hersey Yakışır
Okan Başkanı tebrik ederim. Çok dogru bir karar. Akçakoca ve çevresine hayırlı olsun, allah utandırmasın. Duruşu, vizyonu, adeletli oluşu ve iletişim gücüyle çok yararlı işlere vesile olacagı kanaatindeyim. Bülent Başkan hep destek tam destek.
gelecegin başkani yeni gorevi kendisine hayirli ugurlu olsun allah muaffak eylesin
Allah mahçup etmesin kardeşim. Başarılar dilerim.
Damat Ferit ;) 22.08.2019 - 17:36:17
Fotoğraf Herşeyi o kadar net anlatıyor ki anlayana ;)
Adam Gibi Adam, Hak Ettigin Yerdesin Kardeşim
Kardeşime hayırlı olsun belediye kalite katar
Okan Başkandan yine çok akıllı bir hareket Bülent BİLGİN bugun Akçakocanın en sevilen Gençlerinden biri hatta genci diyebiliriz Ak Parti siyasetinde çok başarılı ve önü açık olduğu için hakkı yenen ötelenen bir insan.Okan başkan Bülentin Siyasi gucunu ve cevresini kullanarak hükümetin imkanlarından yararlanabilir.Bülent Bilgine hayırlı ugurlu olsun o bu görevleri gözü kapalı ustesinden gelir
Hayırlı uğurlu olsun inşallah Çok motive edici bir karar tebrikler başkanım.
bak sen şu işe 22.08.2019 - 16:06:12
la ilahe illallah daha neler göreceğiz
AKÇAKOCALI 22.08.2019 - 15:51:15
bugüne kadar tek bir icraatı olmayanları partinin üst düzey yerlerine getiren AKP liler umarım yaptıklarından utanmışlardır. bu iş dava işi falan değil arkadaş herkes cebini düşünüyor Bülent Bey'e hayırlı uğurlu olsun başkan Okan Yanmaz da bu yaptığıyla bir kez daha gönüllerde taht kurmayı başarmıştır.
paslı 22.08.2019 - 15:50:22
vay arkadaş o iş nasıl oldu ya heeee ittifak vardı değil mi :))))
eski AKP li 22.08.2019 - 15:47:16
küçük şehrin büyük başkanı Bülent abimiz Allah yolunu açık etsin Allah utandırmasın inşallah
yeni