Back To Top

Kızılay’a Destek Veren Düzcelilere Teşekkür

Kızılay’a Destek Veren Düzcelilere Teşekkür

 - 0 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -14.08.2019
Kızılay’a Destek Veren Düzcelilere Teşekkür
- A +

 Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın, Kurban Hissesi alımında Türk Kızılay’ına güvenerek destek veren Düzcelilere teşekkür etti.

 Geçmiş yılların çokçok üzerinde kurban vekaleti aldıklarını belirten Halil Aydın, İslami usullere uygun şekilde gerçekleşen kesim sonrası etler yoksul ailelerin evlerine güvenli bir şeklide ulaştırıldığını söyledi.

Aydın yaptığı yazılı açıklamada; “ Kızılay Düzce Şubemiz olarak geçen yılların çok üzerinde Kurban Hissesi almamıza vesile olan, Kızılay’ımıza güvenen ve desteklerini esirgemeyen tüm vekalet sahiplerine teşekkür ederim.

İslami usullere uygun şekilde gerçekleşen kurban kesimlerinden sonra etlerin dağıtımları tarafımızdan gerçekleştirildi. Her zaman yanımızda olan ve desteklerini bizlerden asla esirgemeyen hayırseverlere tüm ihtiyaç sahipleri adına bir kez daha teşekkür ederim. Allah yapmış olduğunuz hayırları ve kurbanlarınızı kabul eylesin. Kurban Bayramımız mübarek ve hayırlara vesile olsun “ dedi.

Yapılan açıklamanın devamında, Türk Kızılay Batı Kdz.Afet Operasyon Merkezi, Türk Kızılay Düzce Şubesi ve Türk Kızılay Akçakoca Temsilciliği önceki aylarda Gölyaka, Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde sel felaketi yaşanan bölgelerde Kızılay yöneticileri ve Kızılay gönüllüleri tarafından vatandaşlara kurban etlerinin ulaştırıldığı belirtildi.

Yorumlar

Yorumlar
Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.