YANINDAN BİR AN OLSUN AYIRMIYOR...  - Akçakoca Haberleri Akçakoca Gazete Turizm Düzce Haberleri Back To Top
YANINDAN BİR AN OLSUN AYIRMIYOR...

YANINDAN BİR AN OLSUN AYIRMIYOR...

 - 1 Onaylı Yorum  -0 Bekleyen Yorum -12.08.2019
YANINDAN BİR AN OLSUN AYIRMIYOR...
- A +

 31 temmuz tarihinde sağlık nedeniyle ameliyat sonrası izne ayrılan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, bugün Akçakoca’yı ziyaret eden son Başbakan Binali Yıldırım’ı karşılamak için protokoldeki yerini aldı. Başkan Yanmaz’ın elindeki dosya merak konusu oldu.

Akçakoca sapağında yapılan karşılama töreninde Binali Yıldırım ile ayak üstü kısa bir sohbet ederek kendini tanıtan Başkan Yanmaz, selden büyük zarar gören Akçakoca Belediyesinin sorunlarını aktarma şansı buldu.

Karşılama töreni sonrası Uğurlu – Esmahanım bölgesine hareket eden Binali Yıldırım’a eşlik eden Başkan Yanmaz, Yıldırım ailesi ile ailece görüşen Nevin-Melik Gökçek çiftinin Akçakoca ilçesine bağlı Melenağzı köyünde ki  evinde kahvaltı programına katıldı.

Okan Yanmaz’ın önünde bulunan masa üstündeki dosyanın da görüldüğü fotoğraf karesi, Başkan Yanmaz’ın  Akçakoca bölgesinde yaşanılan sel nedeniyle meydana gelen zararların yer aldığı raporları  bir dosya halinde Binali Yıldırım’a sunulmak üzere hazırlattığı öğrenildi.

Melenağzı köyünde ki buluşmanın fotoğrafları, Melih Gökçek’in twitter hesabından paylaşıldı.

Yorumlar

Yorumlar
Başbakan oldu, Başbakanlık kalktı, Meclis Başkanı oldu, Belediye Başkanı olmak için zoraki istifa ettirdiler, Şu an sadece Milletvekili o kadar. Düzce AKP Milletvekilleri yokmu.? İktidar yancısı MHP Milletvekili yokmu.? Derdinizi onlara anlatın. 18 yıldır AKP iktidarına tam destek veren Akçakoca ilçesi oy verirken AKP'nin kalesi, Devlet hizmeti alırken AKP'ye yalvar yakar oluyor. Kardeşim iktidarlar vatandaşa hizmet için var sen oy verirken Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarına en iyi hizmeti verecek olan Partiyi seçtinmi o parti iktidar olduğunda hep mazeret ileri sürüp sana hizmet etmiyorsa bir daha oy vermezsin. Seçtiğiniz parti Demokratik, Laik Sosyal Hukuk Devleti ilkelerine bağlı değilse bir daha sevmezsin.